Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Dragonball Evolution (Dragonball Evolution)

Dragonball Evolution

8,27

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 25 Dk Aksiyon Fantastik Macera Gerilim Bilim Kurgu Aksiyon, Fantastik, Macera, Gerilim, Bilim Kurgu
IMDb puanı: 0

Yönetmen: James Wong James Wong

Ülke: ABD

Oyuncular: Yun-Fat Chow, Emmy Rossum, James Marsters, Justin Chatwin, Ernie Hudson Devamını Gör...osman_srln

19 Kasım 2009 17:24

güzel film olmuş izlemeyenlere tavsiye ederim

Cevap Yaz

PERSPRENSi

9 Temmuz 2009 03:41

 Gohan adlı yaşlı dövüşçü bir gün ormanda gezerken ağlayan bir bebek bulur. Bir ailesi olmadığı için onu büyütmeye karar verir. İsmini "Goku" koyduğu bebeğe bir yandanda dövüş tekniklerini göstemeye başlar. Henüz bebek omasına rağmen çok dayanıklı oluşu "Gohan"ı çok şaşırtmıştır. Biraz büyüyünce "Master Roshi"nde eğitimini alan "Goku" ilk ciddi düşmanı "Namek"li Kral "Piccolo" ile savaşı olacaktır.
  Filmin ikincisi çekilecek olursa da "Goku"nun geçmişine inilecek ve "Nereden" geldiği sorusuna cevap yaratılmak istenecektir. Goku aslında bir saiyan savaşçısıdır ve onun geldiği yerde saiyan prensi olan "Vegeta" ile savaşı ve konu alınacaktır. Vegeta aslında içinde "Frieza" adlı şeytani yaratığın babası ve gezegenini yok etmesi nedeniyle intikam taşıyan ama yinede bu intikamı bir planla ondan almak için yanındaymış gibi görünen bir saiyan savaşçısıdır. Onun "Dünya"daki görevinde kendisinin ırkından Goku ile savaşarak tanışması intikam planını devreye sokmak için mükemmel bir fırsat olacaktır.

Cevap Yaz

uzunince

13 Mayıs 2009 09:30

DRAGONBALL EVOLUTİON;

Çizgi filminden sonra filmi daha bir güzel olmuş efektler sağlam olmuş fantastik Filmlerin ardın sanmayacak bir etkisi de; gerçek üstü fantastik filimler insanları daha çok hayata bağlıyor… Filmin sonlarında anlayacaksınız ki 2. serisi için yeşil ışık yakılıyor film müziği de mükemmel olmuş..SEVGİLERİMLE

Cevap Yaz

PERSPRENSi

25 Şubat 2009 00:39

Göze çok fazla hitap eden inanılmaz dövüş sahneleriyle dolu ve yabancı ülkelerde küçük-büyük hayran kitleleri yaratabilen "Dragonball" adlı çizgi filmden beyaz perdeye uyarlanan filmde Ejder Tanrısı nın dünyaya mirası olan 7 ejder topunu onları biraraya getiren kişiye istediği bir dileği gerçekleştirme şansı tanımaktadır. "Namek" adlı gezegende mutluluğu bulamayan "Piccolo" dünyayı ziyaret ederek bu gücün farkına varacaktır. Fakat onun bilmediği engel "Saiyan" adlı yokolmuş bir gezegenden henüz bebekken dünyaya gönderilen ve içinde bir Saiyan savaşçısı ruhu taşıyan "Goku"nun gücünü dünyadaki ustası "Master Roshi"nin de yardımıyla keşfetmesi olacaktır.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica