Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kader Ajanları (The Adjustment Bureau)

Kader Ajanları

7,56

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 4 Mart 2011 1 Saat 46 Dk Duygusal Bilim Kurgu Gerilim Duygusal, Bilim Kurgu, Gerilim
IMAX 2d 2d 2d
IMDb puanı: 0

Yönetmen: George Nolfi George Nolfi

Ülke: ABD

Gişe: 110.263

Oyuncular: Aspen Steib, Purva Bedi, Naeem Uzimann, Liam Ferguson, Venida Evans, Sarah Bradford, Laura Kenley, Sandi Carroll, Rhona Fox, Michael Kelly Devamını Gör...

Konusu : Kaderimizi biz mi kontrol ediyoruz, yoksa görünmez güçler mi bizi idare ediyor? Matt Damon, gerilim filmi The Adjustment Bureau’da Kader’in onun için plânlarını görür ve başka bir şey istediğini fark eder. Bunu elde etmek için de, hayatı boyunca sevdiği tek kadını günümüz New York caddelerinin her yerinde kovalaması gerekir. Amerika Birleşik Devletleri senatosuna girmek üzere olan, hırslı politikacı David Norris (Damon) daha önce tanıdığı hiçbir kadına benzemeyen, güzel modern balerin Elise Sellas’la (Emily Blunt) tanışır. Tam ona âşık olmaya başladığını fark ettiği an, gizemli adamlar çifti ayırmak için karşılarına çıkar. Bu adamlar sahip oldukları güçle, David ve Elisa’nın bir araya gelmesine engel olmak için, ellerinden geleni yapacaklardır. Bu yoğun engellemeler karşısında, David ya Elise’nın peşini bırakıp daha önce kendisi için çizilmiş yoldan gidecek… ya da Kader’e karşı gelmek için her şeyi tehlikeye atıp onunla olacaktır.mansuryıldırım

5 Ekim 2015 07:56

Temposu iyi olan bir film sürükleyici heyecanlı bir anlatımı var oyunculuklar genel olarak iyi özellikle emily blunt rolünde iyi performans göstermiş ve matt damon da fena değildi ikisinin kimyalarıda tutmuş iyi bir ikili olmuşlar uyumlulardı bilimkurgu türünün içine romantizmi başarılı yerleştirmiş filmin gerilimide güzel kısaca izlemeye değer iyi bir film.

Cevap Yaz

portiangel

11 Mart 2013 14:20

Temposu çok iyi Zindan adası , Yaşam şifresi ve Başlangıç filmlerinin tadını buldum bu filmdede.

Cevap Yaz

coolman33

3 Mart 2012 18:26

Matt Damon bildiğiniz üzere günümüzdeki en iyi oyuncular arasında başarısını göstermiş aktördür. Beğenilen filmleri arasında Öteki Dünya, Bagger Vance Efsanesi, Çılgın Kardeşler olan ve bunlara bu filmiyle bir yenisini daha ekleyen Matt Damon büyük bir başarıya imza atmış durumda..

Cevap Yaz

grübchen

24 Haziran 2011 19:32

filmin daha tempolu olduğunu düşünmüştüm.film kesinlikle tür olarak romantik.güzel bir konusu var

Cevap Yaz

adela

8 Mart 2011 13:15

beni senaryo açısından hayal kırıklığına uğrattı. Konu çok güzel ama işleniş kötü. Daha iyi aktarılabilinirdi. Oyunculuk da çok iyi. Zaten filmi izleten en başta oyunculuk.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica