Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

İntikam Peşinde (Edge of Darkness)

İntikam Peşinde

7,81

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 29 Ocak 2010 1 Saat 48 Dk Dram Gerilim Polisiye Gizem Dram, Gerilim, Polisiye, Gizem
IMAX 2d 2d
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Martin Campbell Martin Campbell

Ülke: ingiltere, ABD

Gişe: 103.826

Oyuncular: Paul Sparks, Christy Scott Cashman, Ali Reza, David Aaron Baker, Rick Avery, Bojana Novakovic, Wayne Duvall, Jay O. Sanders, Frank Grillo, Shawn Roberts Devamını Gör...

Konusu : Thomas Craven (Mel Gibson) Boston Polis Departmanı’nda tecrübeli bir cinayet masası dedektifi ve kızını yalnız büyüten bir babadır. 24 yaşındaki biricik kızı Emma (Bojana Novakovic) evinde vurulunca herkes asıl hedefin Craven olduğunu düşünür. Ancak kısa zaman sonra Craven bu durumdan şüphelenmeye başlar ve kızının ölümünü araştırmaya karar verir. Araştırma onu, kızının gizli yaşamına, devletin gizli işlerine ve kanıtları yok etmekle görevli devletin gizli adamı Darius Jedburgh’e (Ray Winstone) götürür.mansuryıldırım

14 Kasım 2015 10:18

Film baştan sona düşük tempolu bir film konusuda klişe bir konu suç dram gizem tarzında ilerleyen filmin dramı biraz fazla kaçmış başrolde mel gibson olmasa direk videoya düşecek bir film yinede teknik yönden iyi çekilmiş oyalayıcı orta karar bir film bojana novakovic de rolünde fena değildi mel gibson hayranları izleyebilir.

Cevap Yaz

portiangel

6 Nisan 2013 01:34

sıradan polisiye bir film.

Cevap Yaz

tüşünür

10 Şubat 2010 22:53

Adı klişe olup kendi klişe olmayan hoş bi film. Mel Gibson zaten süper ama diğer oyuncuların büyük korkularını yansıtan mimikleri insanı çok etkiliyor ve ben o durumda olsaydım ne yapardım gibi bi soruyu akla getiriyor. N'olur böyle bitmesin dediğim bolca sahne oldu ama salondan memnun ayrıldım.

Cevap Yaz

Yuxel1907

30 Ocak 2010 23:24

Seyredeğer güzel bir yapım.. Film kendi içinde tutarlı sayılabilecek bir konuyla, hareketli sahneleri bir araya getiren ve "ÇOCUK" kavramını çok iyi (filmin sonlarında kişleri sarsacak bir felsefi yaklaşımla) vurgulayan enteresan bir film.. Evlat acısını ve/veya ebeveyn acısını abartmadan ince bir felsefi yaklaşımla sorulayan bir yapım.. 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica