Arızalı Çiftler

8,18

( 2 kişi yorum yaptı )

Arızalı Çiftler

(Couples Retreat)

Sinema Filmi

2009

Filmde Orta batılı dört çift, lüks bir cennet adaya hayatlarının gezisine çıkar. Çiftlerden biri evliliklerini kurtarmak için oraya giderken, diğer üç çift jet ski yapmak, spa’nın keyfini çıkarmak ve güneşte eğlenmek için yola çıkar. Ancak kısa sürede fark ederler ki, tatil köyünün sıradışı çiftler terapisine katılmak mecburidir. Bir anda, grup indirimi aldıkları tatilleri onlara pahalıya patlar.

Dave (Vince Vaughn) ve Ronnie (Malin Akerman) arkadaş grubunun sosyal merkez üssüdür. Yıllar içinde, kendilerini çocuklarına, arkadaşlarına ve işlerine adarlar.

Birlikte geçirdikleri mutlu görünen sekiz yıldan sonra, Jason (Jason Bateman) ve Cynthia (Kristen Bell) yol ayrımına gelir. Bir zamanlar mutlu olan çift, boşanmayı düşündüklerini söylediklerinde yakın arkadaşlarını çok şaşırt ırlar—Dave & Ronnie, Joey (Jon Favreau) & Lucy (Kristin Davis) ve Shane (Faizon Love) & yeni kız arkadaşı Trudy (yeni oyuncu Kali Hawk).

Jason ve Cynthia, yoğun çiftler terapisinde uzmanlaşmış Güney Pasifik’teki tropik ada cenneti Eden Resort’u keşfederler. Ancak oraya gidebilmelerinin tek yolu Eden Resort’un grup indirimli “Pelikan Paketi”dir. Herkes kazanacaktır. Onlar ihtiyaçları olan danışmanlığı alırken, arkadaşları da beyaz kumlu plajların tadını çıkarabilir, spa’da rahatlayabilir, jet skilere binebilir ve hoşça vakit geçirebilirler.

Kulağa çok hoş geldiğinden (ve hepsi Jason ve Cynthia’ya yardım etmek istediğinden), hep birlikte gitmemeleri için bir neden yoktur…tabii Dave ve Ronnie gitmeyi kabul ederse. Dört çift cennete doğru yola çıkmıştır ve tropiklerde oyun başlamıştır.

Künye

Yönetmen Peter Billingsley
Senaryo
Görüntü Yönetmeni Eric Alan Edwards
Vizyona Giriş Tarihi 25 Aralık 2009
Süre 113 dk
Tür Komedi
Özellikler Renkli
Ülke ABD

Firmalar

UIP (Dağıtımcı)
Hasılat 528.263,0 TL
Toplam İzleyici 47.183
Vizyonda Kaldığı Hafta 5 Hafta

Son Yorumlar (2)

canatan avatar canatan 30 Mart 2010 13:15:03

3

Dört çift güzel  bir  adaya tatile giderler,adada çiftleri ilginç ve güzel süprizler bekler.Filmin komik sahneleri filme başka bir renk katıyor.

psıkopat_sulo91 avatar psıkopat_sulo91 08 Mart 2010 21:32:03

Beni sarmadı...Sıkıcı :-/

Yandex.Metrica