Kızlar Erkeklerden Ne İster?

9,00

( 2 kişi yorum yaptı )

Kızlar Erkeklerden Ne İster?

(Angus, Thongs and Perfect Snogging)

Sinema Filmi

2008

Bir genç kız ergenliğinin yükseliş ve düşüşlerini anlatıyor.Herşey onun için çok yeni..ve bunları paylaşabileceği şey dostu günlüğü...Georgia Nicolson 14 yaşında bir genç kızdır.Gürültücü aileye ve sinir bozucu bir kız kardeşe sahiptir.Georgia okulun sarışın havalı kızlarına benzemez.Ergenliğin en bunalımlı günleri onun için zor geçmektedir.

Künye

Yönetmen Gurinder Chadha
Senaryo ,
Müzik Joby Talbot
Görüntü Yönetmeni Dick Pope
Vizyona Giriş Tarihi 25 Temmuz 2008
Süre 100 dk
Tür Dram, Komedi
Ülke Almanya Ingiltere ABD

Son Yorumlar (2)

baran34 avatar baran34 01 Ekim 2015 23:30:42

7

Georgia(Gerogia Groom) ergenlik çağında genç bir kızdır. Robbie'ye(Aaron Johnson) sırılsıklam aşıktır. Fakat ailesi, vücudu ve yüz güzelliği ile barışık değildir. İngiliz yapımı bu film bizlere; hayran olduğumuz İngiliz kızlarının aslında ne kadar paspal ve sıradan olduklarını gözler önüne seriyor. Aaron Johnson bu filmde yakışıklılığının zirvesinde. Gerçi Dummy filmindede fena değildi ama orda gıcık ve sorumsuz bir genci canlandırıyordu. Bu filmde ona yazılan senaryo gereği yüz güzelliğinin yanında ruh güzelliğide eklenmiş. Georgia Groom İngilterede fazla popüler bir oyuncu değil(bkz. çirkinliği) ama bu filmde ki karakter onun görünümüyle örtüşüyor. Bu yüzden filmde bir loser olsa bile sempatikliği ve tatlılığı ile gönlümüzde taht kurdu. İngiliz aksanı da çok hoş olmuş oyuncularda.
Türkçe çevirimi ise orjinali ile kelalaka dedirtir cinsten. Angus kedisinin adı. Biz "Kızlar Erkeklerden Ne İster" diye çevirmişiz! Neyse genç kızların muhakkak izlemesi gereken bir film.

Aslan42902 avatar Aslan42902 26 Ağustos 2014 23:27:51

10

bence güzel film

Yandex.Metrica