Acı Hayat 1. Sezon

8,53

( 1 kişi yorum yaptı )

Acı Hayat 1. Sezon

TV Dizisi

2005

Oynayanlar

Kenan İmirzalıoğlu Kenan İmirzalıoğlu Mehmet Kosovalı
Selin Demiratar Selin Demiratar Nermin Yıldız
Oğuz Galeli Oğuz Galeli Ender Kervancıoglu
Ebru Kocaağa Ebru Kocaağa Filiz Kervancıoğlu
Ahmet Yenilmez Ahmet Yenilmez Hasan
Ekin Türkmen Ekin Türkmen Özlem Kosovalı
Murat Soydan Murat Soydan Celal Kosovalı
Meral Orhonsay Meral Orhonsay Sultan Ana
Ferdi Merter Ferdi Merter Sefa Kervancıoglu
Anta Toros Anta Toros Belkıs Kervancıoglu
Turgay Tanülkü Turgay Tanülkü Sabri Yıldız
Nalan Başaran Nalan Başaran Asiye Yıldız
Özlem Turhal Özlem Turhal Müge
Gülseven Yılmaz Gülseven Yılmaz Melek
Leyla Başak Leyla Başak Eda
Tekin Temel Tekin Temel Şükrü
Kuzeykan Çoban Kuzeykan Çoban Mesut
Sinem Yıldırım Sinem Yıldırım Sinem
Gökcan Gökmen Gökcan Gökmen Aysu
Atilla Engin Atilla Engin Savcı
Mine Ayman Mine Ayman Zehra
Ercan Demirel Ercan Demirel Rahman Maraş
Ata Atak Ata Atak Fatih
Ali Acar Ali Acar Mahmut
Hüsnü Demiralay Hüsnü Demiralay
Yalçın Bulut Yalçın Bulut Komiser
Dora Kalkancı Dora Kalkancı
Yıldırım Öcek Yıldırım Öcek Emlakçı
Oktay Dener Oktay Dener Dede
Fatih Yıldız Fatih Yıldız Avukat Şamil
Volkan Alparslan Volkan Alparslan Koruma
Vurgun Adalayı Vurgun Adalayı Tamirci
Egemen Yavuz Egemen Yavuz Hayri
Çetin Yeltekin Çetin Yeltekin Çeto
Umut Oğuz Umut Oğuz Ercu
Barış Özgenç Barış Özgenç SESLENDİRME
Ali İhsan Bozdemir Ali İhsan Bozdemir Recep Cinisli Seslendirmesi
Hüseyin Özay Hüseyin Özay Latif
Aktan Doğrar Aktan Doğrar Balıkçı
Doğan Tank Doğan Tank Başkomiser
Erdem Çalışkan Erdem Çalışkan Polis
Alican Altun Alican Altun
Uğur Aslanoğlu Uğur Aslanoğlu Veli
Alican Yücesoy Alican Yücesoy
Aziz İzzet Biçici Aziz İzzet Biçici Abdullah
Özlem Altınok Özlem Altınok EBRU KOCAAĞA SESLENDİRMESİ
İbrahim Gündoğan İbrahim Gündoğan Remzi
Mehmet Ali Tuncer Mehmet Ali Tuncer Adnan
Ercan Demirel Ercan Demirel MURAT SOYDAN SESLENDİRMESİ
Ender Yiğit Ender Yiğit MURAT SOYDAN SESLENDİRMESİ
Başak Parlak Başak Parlak Hizmetçi Gizem
Mehmet Polat Mehmet Polat Bekir Karadağ
Halil İbrahim Kalaycıoğlu Halil İbrahim Kalaycıoğlu Topal İzzet
Dara Tan Dara Tan Koruma Engin
Süleyman Arslan Süleyman Arslan Sülo
Uğur Taşdemir Uğur Taşdemir Avukat Çağdaş Zafer
Ahmet İlker Okumuş Ahmet İlker Okumuş Gazeteci
Nurten Helik Nurten Helik Esin
Tuba Bayram Tuba Bayram Selma
Mustafa Erdoğan Mustafa Erdoğan Komiser
Ozan Okay Ozan Okay Polis
Tamer Özceviz Tamer Özceviz Doktor
Ezgi Sertel Ezgi Sertel Zeynep
Erdoğan Tutkun Erdoğan Tutkun Başkomiser
Eda Özdemir Eda Özdemir Sevinç
Barış Koçak Barış Koçak Barni (19. Bölüm)
Almula Merter Almula Merter
İlker Kurt İlker Kurt Timur
Şahin Çelik Şahin Çelik Terzi
Ayhan Eroğlu Ayhan Eroğlu İşçi
Yusuf Ekşi Yusuf Ekşi Meyhaneci
Erdal Cindoruk Erdal Cindoruk Emlakçı
Semih Kalanlar Semih Kalanlar Kaptan
Gürkan Uygun Gürkan Uygun Kabadayı
Funda Cen Funda Cen Jale
Şahin Çevik Şahin Çevik Cevat
Recep Cinisli Recep Cinisli Tekin Usta
Aliye Uzun Aliye Uzun Gizem
Sonia Özlem İvelik Sonia Özlem İvelik Gülten
Selvi Kaçan Selvi Kaçan Aysel
Atilla Alpar Atilla Alpar Kamil
İpek Düzgünkaya İpek Düzgünkaya Aylin
Destan Batmaz Destan Batmaz
Muhammet Ali Tuncer Muhammet Ali Tuncer Adnan
Pınar Gordie Pınar Gordie Hayriye
Özer Tunca Özer Tunca Kelaynak Tosun
Enis Aybar Enis Aybar Uzun
Mahmut Bintepe Mahmut Bintepe
Murat Muslu Murat Muslu
Atilla Çelikli Atilla Çelikli Cevher
Bülent Keser Bülent Keser Sarhoş
Okan Metin Okan Metin
Ersan Özden Ersan Özden Sarı
Yusuf Cihan Süslü Yusuf Cihan Süslü Torbacı Bedri
Vahdet Çakar Vahdet Çakar Nail
Salih Eskicioğlu Salih Eskicioğlu Salih
Demet Pakyüz Demet Pakyüz Asya
Cumali Karakaya Cumali Karakaya
Cahit Kaşıkçılar Cahit Kaşıkçılar Emlakçı
Engin Çelik (2) Engin Çelik (2) Faruk
Mehmet Fatih Yıldız Mehmet Fatih Yıldız Bekir
Yusuf Emrah Dıravacı Yusuf Emrah Dıravacı Koruma
Yeşim Dalgıçer Yeşim Dalgıçer Cansu
Barbaros Akay Barbaros Akay Klinik Muzo
Hakter Balaban Hakter Balaban Hapishane Doktoru
Volkan Çolak Volkan Çolak Rıza
Ökkeş Avgın Ökkeş Avgın Kavgacı
Server Mutlu Server Mutlu Yaşar
Engin Yüksel Engin Yüksel
Ramiz Yalçın Ramiz Yalçın Keseci
Faruk Akgören Faruk Akgören
Hüseyin Elmalıpınar Hüseyin Elmalıpınar Numan
Erol Koçan Erol Koçan Polis
Murat Yatman Murat Yatman Beton
Barbaros Levent Seçkin Barbaros Levent Seçkin Özel Bodygard
Faruk Akgören Faruk Akgören Rol Adı Ekle
Salahsun Hekimoğlu Salahsun Hekimoğlu Rol Adı Ekle
Ahmet Taşdemir Ahmet Taşdemir
Bülent Fil Bülent Fil Uşak
Yıldıray Yıldızoğlu Yıldıray Yıldızoğlu
Aslı Ciğeroğlu Aslı Ciğeroğlu
Sema Hisarlı Sema Hisarlı Bölüm Oyuncusu
Ali Bostancı Ali Bostancı Yardımcı Oyuncu
Kemal Danacı Kemal Danacı Bölüm Oyuncusu
Rafet Akgül Rafet Akgül Yardımcı Oyuncu
Yılmaz Kaya Yılmaz Kaya Yardımcı Oyuncu
Ümit Şener Ümit Şener Bölüm Oyuncusu
Pınar Özışık Pınar Özışık Bölüm Oyuncusu
Bülent Çetinaslan Bülent Çetinaslan Hap Satıcısı
Hikmet Akay Hikmet Akay Bölüm Oyuncusu
Burak Kutlu Burak Kutlu Bölüm Oyuncusu
Berna Yılmaz Berna Yılmaz Yardımcı Oyuncu
Tahsin Çelik Tahsin Çelik Konuk Oyuncu
Melek Karademir Melek Karademir
Metin Yıldırım 2 Metin Yıldırım 2
Adnan Derelioğlu Adnan Derelioğlu Yardımcı Oyuncu
Oya Salman Oya Salman Yardımcı Oyuncu
Kenan Karabudak Kenan Karabudak Yardımcı Oyuncu
Funda Can Funda Can Yardımcı Oyuncu
Ufuk Soydaş Ufuk Soydaş Yardımcı Oyuncu
Bahar Elmas Bahar Elmas Yardımcı Oyuncu
Yurdaer Tosun Yurdaer Tosun Yardımcı Oyuncu
Mehmet Bereket Mehmet Bereket Yardımcı Oyuncu
Ali Ekber Diribaş Ali Ekber Diribaş Oğuz Galeli Seslendirmesi

Ekip

Yapımcı Yasemin Çalık (Yapım Koordinatörü)
Kurgu İbrahim Sanver Özcan (Kurgu)
Sanat Yönetmeni Seçil Gülcü (Sanat Yönetmeni)
Orkide Batır (Sanat Yönetmeni)
Fulya Cerit (Sanat Yönetmeni)
Aslıhan Türel (Sanat Yönetmeni)
Yapım Ekibi Cem Çoban (Yapım Ekibi)
Evin Kalkancı (Yapım Sorumlusu)
Hasan Çağatay Güneş (Yapım Amiri)
Ayşegül Gülcü (Yapım Amiri)
Şükrü Sarıyer (Yapım Ekibi)
Erkan Lafçı (Yapım Ekibi)
Erdoğan Bayraktar (Yapım Ekibi)
Ahmet Akalın (Yapım Ekibi)
Mahmut S. Aslan (İdari İşler Koordinatörü)
Burcu Özbek (Basın ve Halkla İlişkiler)
Sadenaz Murtazaoğlu (Ofis Koordinasyon)
Mehmet Tan (Set Amiri)
Kenan Şahin (Set Amiri)
Yusuf Kaya (Set Ekibi)
Volkan Kulak (Set Ekibi)
Serkan Akbaş (Set Ekibi)
Osman Koca (Set Ekibi)
İlyas Kılıç (Set Ekibi)
Cengiz Kaya (Set Ekibi)
Ahmet Settar Aslan (Set Ekibi)
Yönetmen Ekibi Tuğçe Hekimoğlu (Yardımcı Yönetmen)
Muzaffer Gülçek (Yardımcı Yönetmen)
Serhat Ulueren (Yönetmen Yardımcısı)
Eren Aycan (Yönetmen Yardımcısı)
Eda Fatma Gürbüz (Yönetmen Yardımcısı)
Şebnem Güneş (Reji Ekibi)
Serhat F. Ulueren (Reji Ekibi)
Çağdaş Aydın (Reji Ekibi)
Yazım Ekibi Mehmet Çağrı Sebzeci (Senaryo Editörü)
Kamera Ekibi Hüseyin Tokyay (Kamera Asistanı)
Fatih Yirmibeşoğlu (Kamera Asistanı)
Özgür Çubukçu (Kameraman)
Hakan Demir (2) (Kameraman)
Yunus İlkinci (Kamera Ekibi)
Tarık Barut (Kamera Ekibi)
Gülhan Kırdı (Set Fotoğrafları)
Post-Prodüksiyon Mutlu Bürge (Post-Prodüksiyon Sorumlusu)
Mustafa Caner Özcan (Post-Prodüksiyon Sorumlusu)
Tolga Girici (Renk Düzenleme)
Nazım Aladoğan (Renk Düzenleme)
Faruk Gökkaya (Renk Düzenleme)
Ülkü Erdem (Renk Düzenleme Asistanı)
Işık Ekibi Mehmet Ülker (Işık Şefi)
Evren Çöp (Işık Şefi)
Cem Beyhatun (Işık Şefi)
İsmail Akhan (Işık Asistanı)
Ahmet Yalçın (Işık Asistanı)
Adnan Demir (Işık Asistanı)
Tayip Yiğit (Işık Ekibi)
Muharrem Kaçar (Işık Ekibi)
İbrahim Ertürk (Işık Ekibi)
Ercan Altıparmak (Işık Ekibi)
Engin Horoz (Işık Ekibi)
Sanat Ekibi Semanur Yaşar (Kostüm Uygulama)
Sevda Efe (Sanat Asistanı)
Gökhan Girgine (Sanat Ekibi)
Cenk Kayaoğlu (Sanat Ekibi)
Bahar Bayram (Sanat Ekibi)
Yüksel Aydoğan (Dekor Ekibi)
Sinan Yılmaz (Dekor Ekibi)
Fikri Güneş (Dekor Ekibi)
Davut Usta (Dekor Ekibi)
Cemil Beyaz (Dekor Ekibi)
Arif Güneş (Dekor Ekibi)
Özlem Doğan (Kostüm Asistanı)
Efsun Sayar (Kostüm Asistanı)
Eda Kılıç (Kostüm Asistanı)
Makyaj Ekibi Nevin Barut (Makyaj)
Deniz Namoğlu (Makyaj)
Ayşegül Aydınlık (Makyaj)
Mehmet Kartal (I) (Kuaför)
Ali Dizbent (Kuaför)
Sevgi Durukan (Makyaj Asistanı)
Ses Ekibi Recep Turgay Kırallı (Ses Tasarım)
Özkan Coşgun (Ses Kayıt)
Baycan Akçayöz (Ses Teknisyeni)
Tolga Yelekçi (Boom Operatörü)
Oktay Akçayöz (Boom Operatörü)
Emrah Yıldırım (2) (Boom Operatörü)
Efektler Recep Turgay Kırallı (Efekt)
Can Algeç (Efekt)
Yumuşhan Günay (Görsel Efektler)
Oyuncu Seçimi Nilay İslamoğlu (Cast Sorumlusu)
Latif Akgedik (Cast Sorumlusu)
Nilay İslamoğlu (Cast Asistanı)
Müzik ekibi Alper Tunga Demirel (Müzik Koordinatörü)
Aria (Jenerik Müziği)
Hakan Taşıyan (Vokal)
Aysu Dericioğlu (Vokal)
Erman İmayhan (Çello)
Seyfi Şener (Keman)
Göksun Çavdar (Klarnet)
Hüseyin Bitmez (Ud)
Doğukan Çokşeker (Viyola)
Tuna Erten (Ritm)
Seslendirme Aygül Yıldırım (Seslendirme Yönetmeni)
Tasarım Onur Tunçkan (Grafik Uygulama)
Diğer Uğur Gülderer (Finans Koordinatörü)
A. Şevki Peker (Mali İşler)

Firmalar

Show TV (Yayıncı)
Sinegraf Ltd (Yapım)

Son Yorumlar (1)

kariz_ma_35 avatar kariz_ma_35 23 Kasım 2009 23:55:11

10

Çok güzel bir diziydi beğenerek izliyordum kalkmasına üzüldüm açıkcası

Yandex.Metrica