Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kutu (The Box)

Kutu

6,81

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 26 Mart 2010 1 Saat 55 Dk Gizem Gerilim Dram Bilim Kurgu Gizem, Gerilim, Dram, Bilim Kurgu
IMAX 2d 2d
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Richard Kelly Richard Kelly

Ülke: ABD

Gişe: 22.673

Oyuncular: John Magaro, Ian Kahn, Holmes Osborne, Deborah Rush, Lisa K. Wyatt, Celia Weston, James Rebhorn, Frank Langella, James Marsden, Cameron Diaz Devamını Gör...

Konusu : Banliyöde yaşayan ve bir de çocukları olan Norma ve Arthur Lewis çiftinin hayatı bir gün kapılarına bırakılan tahta kutu içindeki hediye ile tamamen değişir. Kutu, hayatlarında kaçınılmaz ve geri dönüşü olmayan olaylara sebep olacaktır. Gizemli bir yabancı eğer kutunun üstündeki düğmeye basarlarsa bir milyon doların sahibi olacakları yazılı bir not iletir. Fakat düğmeye basmaları aynı zamanda dünyanın bir köşesinde hiç tanımadıkları bir insanın ölmesine sebep olacaktır. Ancak 24 saat boyunca kendilerinde kalabilecek kutu ile Normal ve Arthur kendilerini ahlaki bir ikilemin içerisinde bulacak ve insan doğasının gerçek yüzüyle karşılaşacaklardır.mansuryıldırım

4 Temmuz 2015 09:40

İlginç tuhaf bir bilimkurgu donnie darko filmiyle bilinen richard kelly in 3. uzun metraj filmi bu filmin en azından kıyamet öykülerine göre daha belli bir konusu var ve o filimden daha iyi bir film sayılır ama tabi bir donie darko düzeyinde bir film değil ama özellikle frank langella filme iyi performansıyla tat katmış filmi izlenilir kılmış başrolde oynayan cameron diaz yerine daha iyi bir oyuncu olsaydı film dahada iyi olabilirdi yinede film kendini seyrettiriyor ortalama bir film zaman geçirmek için izlenebilinir.

Cevap Yaz

arifyilmaz

31 Mayıs 2014 02:45

Bence Cameron Diaz'ın Oynadığı En Kötü Filmlerden Biri. Film İlginç Başlıyor Ama Devam Etmiyor Edemiyor. Aslında Senaryo Olarak Başarılı Ancak Yönetmen Filmi Çekememiş Bence. Kısacası Olmamış. Bu Türde Çok Çok Daha İyileri Var.

Cevap Yaz

portiangel

8 Mart 2012 23:43

kesinlikle hayal kırıklığı yaşadım.sonlara doğru resmen saçmalama senfonisi.

Cevap Yaz

riverlicious

14 Aralık 2010 15:37

bence film başarılı değil.cameroon diaz'a komedi daha güzel yakışıyor.sonlara doğru sıkıcı ve saçma olmaktadır.

Cevap Yaz

yedikule_zindanı

4 Nisan 2010 14:10

Başından sonuna kadar merak içinde izlenilen bu filmdeki hikayesi sürpriz bir şekilde etkileyici bir final ile sonlanıyor.Yetmişli yılların komplo teorisyenli gibi tarzında..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica