Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Can Borcu / Nar Kırmızıeszorbey

5 Aralık 2017 01:56

ya arkadaşlar bi yardımcı olun nasıl izlerim u filmi?

Cevap Yaz

Srcn123_

4 Aralık 2017 17:05

bu filmi nasıl izleyebilirim ?

Cevap Yaz

AlınYazısı

31 Ağustos 2016 09:45

Evet ilginç bir film bi o kadarda gereksiz mantık dışı bir film. Yani tam sansürlük yapım. Çocuk oyuncu herkesin küheylan filminden tanıdığı Maykıl’ın 3.filmi . Nazan ayas bu filmde baya kendini aşmış. Filmin sonuda çok mantıksız biter. Yunus yılmaz yazmış ve yönetmiş, anlatılmaz izleyip görmek gerek , 10/5

Cevap Yaz

mansur34

1 Haziran 2016 16:12

Film türk sinemasında pek işlenmemiş bir konuyu anlatan ilginç bir film video döneminde tan video için çekilmiş 16mm düşük bütçeli bir film görüntü kalitesi kötü ünsal emre nin takım elbiseli bıyıksız ağa rolü de pek olmamış buna rağmen film kendini izletiyor ortalama bir başarısı var filmi 16 mm değilde 35 mm çekilse ve şerif gören yada atıf yılmaz çekseymiş türk sinemasının farklı iyi bir filmi olabilirmiş yinede bu haliyle bile kült potansiyeli olan keşfedilmeyi bekleyen bir video filmi son olarak filmi izleyeceklere film de +18 sahneler olduğundan dolayı filmin ailecek izlenmeyecek bir film olduğunu da önceden söyleyeyim.

Cevap Yaz

MGUNAY

27 Mayıs 2016 23:41

15 yaşında olmasına rağmen Murat Güler'in cesur sahnelerde oynatılması ve sansüre takılmaması gerçekten ilginçdi. Nazan Ayas sanırım en cesur sahnelerini burada oynamış. Biraz amatör çekilmiş. Usta bir yönetmen çekseydi yeşilçamın kült filmlerden biri olabilirdi.

Cevap Yaz

sinemaadamı

19 Nisan 2016 12:01

yeşilçamda çekilmiş en ilginç film böyle bir film türkiyede nasıl çekilmiş hayret doğrusu filmi seyredenler ne demek istediğimi anlayacaklardır.

Cevap Yaz

ilhan-59

3 Haziran 2011 11:48

filmde çocuğu olmayan bir ağanın ,(Ünsal Emre) yanına aldığı evlatlık ve eşinin çocuğa olan aşkı  anlatılıyor. Türkiye şartlarında böyle bir senaryoyu radikal bir kararla filme çeken yönetmen Yunus Yılmaz'ı tebrik etmek lazım ,filmi çok beğendim . Aile içi Ensest ilişkileri konu alan filmler genelde sansüre takılır ve tepki görür. Bu şablonu kırmış.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica