Rüyamda

9,00

( 1 kişi yorum yaptı )

Rüyamda

(In Dreams)

Sinema Filmi

1999

Kocası ve kızı ile birlikte Massachusetts'teki bir kasabada yaşayan çocuk kitapları resimleyen Claire Cooper, tüm hayatı boyunca anlamını çözemediği esrarengiz rüyalar görerek büyümüştür. Bir süredir yaşadıkları bölgede çocuk cinayetleri işlenmekte ve polis bir seri katilden şüphelenmektedir. Claire rüyasında kendi kızı Rebeca'nın kaçırıldığını görür ve gerçekten de kız yakınlardaki yapay gölde ölü bulunur.Olayların gidişatıyla başedemeyen Claire intihara teşebbüs eder ve Dr. Silverman tarafından tedavi altına alınır. Ancak şimdi de bir pilot olan kocasının öldürüldüğünü görür rüyasında, ama Dr. Silverman'ı ikna edemez. Katil ile Claire arasında esrarengiz bir bağ olduğu açıktır.

Künye

Yönetmen Neil Jordan
Senaryo
Yapımcı Redmond Morris
Müzik Elliot Goldenthal
Görüntü Yönetmeni Darius Khondji
Süre 100 dk
Tür Dram, Gerilim, Korku
Ülke ABD
Etiketler Avcı, Cüce, Korku, Ölüm, Surat Daha Fazlası

Son Yorumlar (1)

Yshn avatar Yshn 27 Ocak 2013 11:06:44

6

Claire sürekli aynı rüyaları görüyor ve kızının kaçırıldığını görür sonra rüya daki gibi kızı ölü bulunur.
Ama herkes'e inandıramaz sonra başka bir rüyasında kocasının hotel'de öldüğünü ve Sevdikleri köpeği cesedini yerken görür. Kısa bir süre sonra bu olay gerçekleşir.

Devam'ını izleyince anlarsınız +18 değilde +13 olabilirdi vasat bi film ama sonuna kadar seyretme istediği geliyor insanda ama seyretmezsiniz bir şey kaçırdığınız söylenmez...

Yandex.Metrica