Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Geniş Aile 1. Sezon

Geniş Aile 1. Sezon

8,90

(42 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 15 Dk Komedi Aile Komedi, Aile

Yönetmen: Ömer Uğur Ömer Uğur

Ülke: türkiye

Oyuncular: Tuncay Gençkalan, Cihan Alp, Zülfükar Tutuş, Banu Öztürk, Serdar Çakmak, Ayşe Tunaboylu, Turgay Bozkurt, Orhan Yaylacıkoral, Armağan Cengiz, İdil Fırat Devamını Gör...

Ödüller: En İyi Dizi (Komedi)En İyi Erkek Oyuncu (Komedi)En İyi Dizi (Komedi)En İyi Erkek Oyuncu (Komedi)

Konusu : Geniş Aile'nin başkahramanı evin sorumsuz ve serseri oğlu Cevhahir?dir. Almancı bir ailenin kızı ile evlenip Almanya'ya giden Cevahir, üç ay sonra boşanmış olarak eve dönünce durgun olmayan ortalık daha da karışır. Evin babası, kızı Nazan'ı evlendirip evin nüfusunu azaltmaya çalışırken Cevahir'in yeniden eve dönmesi bütün planları altüst eder. Ailesine çok çektiren, ne okuyan ne de çalışıp hayatını bir düzene sokan Cevahir'in hiçbir şey olmamış gibi davranması ailenin reisi babayı iyice çileden çıkarır ve onu eve kabul etmez. Sokakta kalmak istemeyen Cevahir kendince bir çözüm üretir fakat bu çözüm de kızkardeşi ile nişanlısının arasını bozar. Üstelik Cevahir gelir gelmez sadece ailesini değil, bütün mahalleyi de karıştırmayı başarır. Evlenip Almanya?ya gitmeden önceki sevgilisi Şükufe artık ezeli düşmanı Koyu Bilal ile birliktedir. Bunu öğrenen Cevahir ortalığı birbirine katar. Geniş Aile'nin, Cevahir'i adam etmek ve kızları Nazan'ı evlendirip evdeki kalabalık nüfusu azaltmak için verdikleri mücadeleyi ve babanın tutmayan planlarını kahkahalarla izleyeceksiniz.sevsev

22 Temmuz 2010 19:33

oyuncular çok iyi ama o espiriler olmasa olmaz. birine gülmeden diğeri patlıyor. mikemmel dizi. 

Cevap Yaz

Binnai

9 Haziran 2010 12:38

Eskiden buna benzer  komik bir kaygısızlar vardı şimdide bu  çıktı harika dizi cevahirden tut  mürsele mürselden tut bilale bilalden tut ulviye ulviden  tut  şevoya  şevodan tut zekaiye  hepsi 10 numara yahu :))  hiç bitmesin :) kalite kokuyor espiriler :)

Cevap Yaz

bjkemre06

26 Mayıs 2010 06:47

Son zamanlarda düşüşe geçsede ailece keyifle izlenen dizi

Cevap Yaz

Binnai

13 Mayıs 2010 10:06

Espiriler harika seneryo süper oyuncular  harika  Her zaman böle diziler çıkmaz  Teşekkurler seneryo yazarlarına :)))

Cevap Yaz

volcano89

17 Mart 2010 22:52

Dizinin 36. bölümüde konuk oyuncu olan Zekai'nin okuldan arkadaşı olan Nurçimen isimli oyuncunun gerçek ismini paylaşacak biri varsa lütfen yardımcı olsun.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

14 Mart 2010 10:47

Bu dizi Tv'de zamam zaman izleme olanağı bulduğumda izlediğim. İzleyici bağımlılığı olan, bir dizi. iki neslin bir arada ortak yaşam zorunlulukları olan ailede zaman içinde çetrefelleşen zıt ayrışmaların olduğunda bile hemencecik yerinde çözümüde bulanan sonuçunda bir aile mefhumunu herdaim ön planda tutulmak esası olan, bir dizi. Gün yüzüne çıkmamış sokak jargonu argo kelime tamlamalarının sıkca her kelimenin sözüne zekice bağıtlanması bu diziyi enteresan kılan. Bir başka enteresanlık olan. Bu denli argo kelime dağarcığını üretip tekst yazmak konsept içinde onu yerinde usturuplu bir şekilde oynayarak kullanmak, bir başka meziyet. Her ne kadar kullanılan bu kelimeler bazı insanımıza antipatik gelsede yinede izlenceden, alıkoymuyor.

Cevap Yaz

sezi

16 Şubat 2010 16:04

Mürsel karakteriyle  tabiiki karakterin  hakkını veren ilker ayrık ile komedinin doruğuna ulaşan dizi.Sırf mürsel için izlenir hani:)

Cevap Yaz

emre84

18 Kasım 2009 10:28

Dizi süper kaliteli ve mükemmel gidiyor aynen devam

Cevap Yaz

arafaresi

19 Ekim 2009 14:20

Hak ettiği yerde gerçekten çok güzel

Cevap Yaz

m4st4do99

6 Ekim 2009 06:01

geniş aile bu güne kadar en komik dizi. avrupa yakasina bile solladi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica