Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Unutulmaz 1. Sezon

Unutulmaz 1. Sezon

7,19

(22 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Duygusal Aile Dram, Duygusal, Aile

Yönetmen: Ersoy Güler Cem Tabak Ersoy Güler, Cem Tabak

Ülke: türkiye

Oyuncular: Elif Ürse, Canan Kılıç, Levent Dönmez, Alper Develioğlu, Büşra Köymen, Gazi Şeker, Nihat Alptuğ Altınkaya, Cüneyt Şen, Özlem Karataş, Sema Mumcu Devamını Gör...

Konusu : Taşımacılık şirketinin veliahtı Harun, şirketin dış ticaret sorumlusu Melda'ya evlenme teklifinde bulunur ve kendisinden gelecek yanıtı bekler. Stresli günler yaşayan Harun, bu sırada Eda ile tanışır ve etkilenir. Ancak Harun'un, Eda ile Melda'nın kardeş olduklarından haberi yoktur.

Yapımcı

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

Seslendirme

Tasarım

DiğerBOLLYWOOD

12 Mayıs 2011 04:57

Başlaması ile bitmesi gereken bir diziydi.Çünkü başka bir konusu yok.Valla bu diziye harcanan paraya yazık.Bu diziyi insanların neden izlediğini anlayamadım gitti.

Cevap Yaz

bltszlk

4 Kasım 2010 18:44

 ''Unutulmaz'' atv'nin efsane dizisi.Aynı Pempe Dizi gibi. Yapımcılar birşey üretemedikleri için aşk,entrika, aynı şeyleri yazıp duruyorlar.''Unutulmaz'' dizisinin jenerik müziğini dinler geçerim.Bana göre sıkıcı bir dizi.Dizinin kadrosu muhteşem.Tüm ekibe saygılar dilerim.

Cevap Yaz

dieFohlen

22 Ocak 2010 08:02

Bir senaryo bu kadar mı yavan olur ve kendini tekrarlar, artık iyice sıradanlaştılar. Bir bölüm barışıyorlar, bir bölüm ''çık hayatımdan'' modu yaşanıyor...Yeni birşeyler üretemiyorlar aynı şeyleri döndürüp döndürüp duruyorlar, ömrünü çoktan tamamlamış bir dizi bence.

Cevap Yaz

yildiray_cinar55

20 Ocak 2010 23:22

 lütfen bu dizi kaldirilmasin cok seviyorum berlindenim berlinde herkez izliyor. 

cok sevdigim ve begenerek izledigim dizilerden birisi. serhan abi cok guzel harika oynuyor basarilarin devamini dilerim. koca aktör fikret hakan verdigim naam olarak fikret baba da cok harika bir rol sergiliyor allahtan uzun ömürler dilerim. ve sevgili kardesim sevgili arkadasim özlem yilmaz ise geri kalmiyor o da harika lakin sevgisinin askinin pesine gitsin ask oldu mu göze bir sey gelmez. büyük kadro büyük yetenek oyuncular birbirlerinden özeller. hepsine saygi ve sevgilerimle.ben samsunlu deniz yildirim

Cevap Yaz

yildiray_cinar55

21 Aralık 2009 01:47

cok sevdigim ve begenerek izledigim dizilerden birisi. serhan abi cok guzel harika oynuyor basarilarin devamini dilerim. koca aktör fikret hakan verdigim naam olarak fikret baba da cok harika bir rol sergiliyor allahtan uzun ömürler dilerim. ve sevgili kardesim sevgili arkadasim özlem yilmaz ise geri kalmiyor o da harika lakin sevgisinin askinin pesine gitsin ask olun da göze bir sey gelmez. büyük kadro büyük yetenek oyuncular birbirlerinden özeller hepsine saygi ve sevgilerimle.

ben samsunlu deniz yildirim

Cevap Yaz

Fatoş Sezer Ulusoy

12 Kasım 2009 13:19

BU dizi için aklıma tek söz geliyor."Dereotsuz ve kabaksız KABAK KALYE."İçim bayıldı.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

7 Kasım 2009 19:34

İlk bölümlerde iyi giden, sonradan sıradanlaşan bir dizi. Sanırım senaristi de şu aralar, diziye konu bulmakta bayağı zorlanıyor olsa gerek dediğim dizilerden birisidir.

Cevap Yaz

emre84

27 Eylül 2009 16:41

Bu dizi çok uzun sürmez ve tutmaz

Cevap Yaz

ocean queen

4 Eylül 2009 01:39

dizinin hikayesi günümüz bilindik hikayelerden.. Kısaca sıradanlaşmış hayat öyküleri.Bence fazla tutmaz bu dizi.İnsanların artık bu tür hikayelerdn sıkılmş olması gerekiyor ki bunun tam tersi de olabiliyor

Cevap Yaz

enigmacuture

27 Ağustos 2009 12:29

Erol Sayan'ın Nihavent bestesi "Kalbe dolan o ilk bakış unutulmaz" şarkısını içinde duymam nedeni ile ilgimi çeken bu dizi, pek çok piyasa dizisi gibi; adı geçen şarkının ekmeğini daha çok yiyeceğe benziyor. Daha önce de Muzaffer İlkar'ın yine bir nihavent beste olan "Şarkılar seni söyler dillerde name adın. Aşk gibi sevda gibi huysuz ve tatlı kadın" şarkısı diziye çevrilerek bu kez karşımıza bol şarkılı bir dizi olarak çıkmıştı. "Şarkılar seni söyler" adlı bu dizide Deniz Akkaya yeteneksizliği(!) ile hepimize ders vermişti. Madem bu kadar şarkılara rağbet var alın size dizileşmesi gereken şarkılar: Suat Sayın bestesi Akşam olu gizli gizli ağlarım. Yıldırım Gürses bestesi Elveda Gençlik. Coşkun Sabah bestesi Bir gülü Sevdim. Zeki Müren bestesi Şeytana uyduk bir kere.... Bu liste binlerce şarkı şeklinde uzayabilir. Çünkü söylenecek sözü olan şarkılarımız pek fazla. Gelelim "Unutulmaz" adlı dizide Deniz Gökçer'in "Unutulmaz" adlı şarkıyı gramofonda dinleme mefhumuna: Öncelikle bu şarkıyı 10'a yakın solistten dinledim. Neden dizide şarkıyı Arya formatında söyleyen çok ünlü bayan solistimizin kaydı kullanılmış anlamak mümkün değil. Dizinin müzik hataları bu kadar mı? Tabi ki değil hatalar zinciri devam ediyor. Tolga ile Eda'nın çok romantik sarılma tadındaki dansını, dans stüdyosunda hayretler içinde izliyoruz. Dansta sorun yok belli ki çok çalışmışlar ancak dans müziği pek bir alakasız. Sırf ünlü diye dansla alakası olmayan bir şarkının ve başka dizileri çağrıştıracak bir formda kullanılması da anlamsız. (Ortada bariz bir "iltibas" var.) Bu ünlü şarkıcımız zaten yeterince dizilerde ve ekranda yer aldı. Ben onun sesini duyunca ya da ekranlarda görünce köşe bucak kaçacak yer arayan biri olarak bu şarkıyı da pek bir uygunsuz buldum.

Diziye gelince konu bildik türden. Cemiyet hayatında ve gazetelerin 3. sayfalarında binlerce okuduğumuz o çok bildik hikayelerden biri. Aynı adamla yolları kesişen iki kız kardeş ve seçimlik haklar.... Aile baskısı altında ezilen zengin ve aşık bir adam ama bir yandan da paranın ve rahatlığın tatlı huzuru. Dizi bu haliyle 1-2 ay durumu kurtarır ancak 2. aydan sonra şarkılar da bu diziyi kurtaramaz. Tavsiyem şu ki Türk halkı nevret ettiği ve tiksindiği karakterleri dizilerden takip etmeye bayılıyor. Bu nedenle Diziye "Diclehan Baban" ayarında fettan bir kötü karakter konulması şart. Şu haliyle dizide kan kusturan bir kadın karakter yok Acil takviye edilmeli. Aksi takdirde, bu dizide bir balon gibi patlayacak...

Gelelim dizinin favori asına: "Güneşi Gördüm"le beğenimi kazanan ve bu dizi ile oyunculuk gücünü kanıtlayan Tolga yani Buğra Gülsoy... Çok başarılı.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica