Devlet Sırrı

6,73

( 2 kişi yorum yaptı )

Devlet Sırrı

(Secret défense)

Sinema Filmi

2008

Fransa' da terörist grup ve gizli servislerin birbirlerine karşı devam eden acımasız savaşı, radikal karşı ideolojiler adına sürmektedir. Henüz, terörist ve gizli ajanlar hemen hemen aynı hayatları yönetiyor, manipülasyonda aynı yöntemler üzerinden gidiyorlardır. Devlet Sırrı, Fransız gizli servisi tarafından askere alınan öğrenci Diane ve terörizmin onu kurtuluşa götüreceğine inanan belalı genç Pierre üzerinden onların gizli savaşını ifşa eder. Diane ve Pierre görevleri için eğitilirken, kaçamayacakları olaylar zincirine takılıp kalırlar. Acaba soylu olarak gördükleri savaşları adına ikisi de fedakarlıkta bulunabilecek midir?

Künye

Yönetmen Philippe Haïm
Senaryo
Vizyona Giriş Tarihi 24 Temmuz 2009
Süre 100 dk
Tür Gerilim, Gizem
Ülke Fransa
Etiketler Aksiyon Daha Fazlası

Firmalar

Tiglon (Dağıtımcı)
Hasılat 33.018,0 TL
Toplam İzleyici 4.464
Vizyonda Kaldığı Hafta 11 Hafta

Son Yorumlar (2)

black_eagle_47 avatar black_eagle_47 24 Eylül 2013 16:38:46

3

Bir videoda yirmi saniyedeki kılık değiştirme sahnesi nedeniyle izlemiş olduğum filmdi. Propaganda için çekilmiş senaryosu son derece kötüydü.

ceyhun_mr avatar ceyhun_mr 17 Ocak 2010 05:56:01

5

çok bariz bir biçimde tek taraftan bakan ve fransa'yı yüceltmekten ileri geçemeyen bir film.Müslümanların uluslar arası alandaki yedikleri yaftayı destekleyen,islamofobi çığırtkanlığı yapan bir de bunun üzerine fransız istihbaratını överek 'aslında b iz engellemesek bu kadar güven içinde olmazdınız' mesajı veren film, tam bir hayal kırıklığı.Oysa fragmanı ve kılık değiştirme sahnesi ne kadar da umut vericiydi!!

Yandex.Metrica