Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Triangle (Triangle)

Triangle

7,17

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 39 Dk Gizem Gerilim Korku Gizem, Gerilim, Korku

Yönetmen: Christopher Smith Christopher Smith

Ülke: avustralya

Oyuncular: Melissa George, Liam Hemsworth Devamını Gör...

Konusu : Jess arkadaşlarıyla yat gezisine çıkmaya hazırlanmaktadır. Her şey yolunda gidiyor gibidir, ama Jess içinde gitgide artan sebepsiz huzursuzluğa bir türlü engel olamamaktadır. Yatla fırtınaya yakalanınca Jess'in  gerginliği daha da artar. Neyse ki o ve arkadaşları civardan geçen terk edilmiş bir gemiye binmeyi başarırlar. Jess nu yeni gemide vakit geçirdikçe bu sefer de orada daha önce bulunduğuna inanmaya başlar. Ancak bir sorun daha vardır, gemide yalnız değillerdir. Arkadaşları tek tek  hunharca öldürülmeye başlayan Jess, bu felakete bir son vermenin yollarını aramaya başlar. Aradığı çözüm ise hiç beklemediği bir yerde yatmaktadır.erakman

24 Haziran 2015 17:36

Film kisir bir dongude donuyor.Filmin oturdugu mantiga gore filmin sonunda bir suru taksi soforu olmasi lazimdi tipki marti ve kolyeler gibi...Filmin sonunun bir sonuca baglanmamasi da tam anlami ile hayak kirikliligi.Yonetmen bu filmde farkli birseyler yapmaya kalkmis ama eline yuzune bulastirmis.Ilginc ama sacma bir film.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

24 Haziran 2015 01:25

Filim türkiyede vizyona giremedi önce şeytan üçgeni sonrada okyanusta av adıyla vcd ve dvd leri çıktı türünün başarılı örneklerinden olan filmde gizem daha baskın korkuya göre kısaca izlemeye değer iyi bir korku gerilim gizem filmi.

Cevap Yaz

dogankoseoglu

8 Ağustos 2012 14:08

herşeyiyle muhteşem, kusursuz bir film. izlediğim en iyi filmlerden biridir. her sahnesinde bir diğer sahneyi merak ediyorsunuz sürükleyici ve çok etkileyici bir film. film bittikten sonra etkisinde kalacağınıza sizi temin ederim. o ortam o sahneler benim rüyalarıma giriyor. 10 üzerinden 10 veririm.

Cevap Yaz

galipyakınay

8 Ocak 2011 23:37

bu tarz yapılan filmlerin en güzel örneklerinden bir tanesi bence  izlerken bir an olsun sıkılmadan ve merak içinde acaba şimdi ne olacak dediğiniz bir film senaryosu müthiş bir boyutta bence bu senaryoları her önüne gelen yazmaz o yüzden filme eleştiri yaparken daha düzgün yapalım bu işi anlamayanlar fazla bulaşmasın bence ...

Cevap Yaz

ulaş34

20 Eylül 2010 05:28

Film'min türkçe adı: ŞEYTAN ÜÇGENİ. Film'de genç bir kadının gördüğü rüya sonuçu hayatı bir anda kabusa dönüşcektir.Arkadaşları ile birlikte çıkacağı bir yat gezisinde her şey güzel başlar ama daha sonra zaman geçtikçe havanın kötü olması fırtınanın çıkması sonunda yatları devrilir ve denizin ortasında kalırlar.Denizin ortasında bir gemi ile tesatüfen karşılasırlar ve bu gemiye binip kurtulma yolları ararlar gemi terk edilmiş bir halde bulurlar bundan sonra olaylar farklı bir boyut alcakdır. Film senaryo bakımında fena sayılmaz  çok'da iyi bir senaryo değil tabi. Biraz kafayı yoran bir türde film.Film idare eder izlensede olur izlenmesede yani.Çok'da öyle kaliteli bir gerilim-korku film'mi değil yani bana göre tabi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica