Hapishane Muhabbeti

8,57

( 2 kişi yorum yaptı )

Hapishane Muhabbeti

(Let's Go to Prison)

Sinema Filmi

2006

Hapishanenin altın kuralı: Asla sabunu yere düşürme!Profesyonel bir suçlu ve tam anlamıyla bir kaybeden olan John Lyshitski sonunda onu hapishaneye gönderen hakimden intikam almanın bir yolunu bulur: oğlu Nelson Biederman IV?ı izleyecek ve bir süre içeride rahatça kalabilecektir.Bu arada Nelson yalnışlıkla hapse gönderilir. Bu durumdan çok memnun olan John yeni hücre arkadaşının rahat edebilmesi için elinden gelen herşeyi yapacakdır. Oyun başlar!Hapishanede hayat çok korkutucu, yemekler de çok kötüdür. Üstüne üstlükde mayfa babası Big Barry, hapse yeni gelen bu genç adamla ?özel bir arkadaşlık? kurmak istemektedir. Bu sayede Nelson hapishanenin ilk altın kuralını öğrenir: ASLA SABUNU YERE DÜŞÜRME!

Künye

Yönetmen Bob Odenkirk
Senaryo , ,
Yapımcı Marc Abraham
Süre 85 dk
Tür Gerilim, Komedi, Macera, Polisiye

Oynayanlar

Dax Shepard Dax Shepard John Lyshitski
Will Arnett Will Arnett Nelson Biederman IV
Chi Mcbride Chi Mcbride Barry
David Koechner David Koechner Shanahan
Dylan Baker Dylan Baker Warden
Michael Shannon Michael Shannon Lynard
Amy Hill Amy Hill Eva Fwae Wun

Son Yorumlar (2)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 10 Temmuz 2015 18:02:33

6

Temposu iyi bir komedi suç filmi yer yer güldürüyor daha çok eğlenceye dayalı bir film pek hikaye sanatsallık peşinde değil ortalama bir film zaman geçirmek için izleyebilirsiniz.

ozowski 08 Temmuz 2010 11:18:07

10

8 yaşından 24 yaşına kadar defalarca hapse giren birinin ( John Lyshitski  ),kendisini her seferinde hapse atan hakimden intikam almak istemesi ile başlar.. Ancak hakim çoktan ölmüştür.Hakimin oğlunu oyuna getirir ve onunla birlikte hapse girer. Hapi shanede geçen acı günlerinin intikamını çok güzel alır ( dayak,tecavüz vs. ) 

Yandex.Metrica