Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Damga

Damga

7,97

(7 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 14 Dk Polisiye Macera Dram Duygusal Polisiye, Macera, Dram, Duygusal

Yönetmen: Orhan Elmas Orhan Elmas

Ülke: türkiye

Oyuncular: Ergun Köknar, Turgut Özatay, Suna Pekuysal, Erol Taş, Ahu Tuğba, Cüneyt Arkın, Şemsi İnkaya, Renan Fosforoğlu, Sami Hazinses, Hakkı Kıvanç Devamını Gör...

Konusu : Filmde, yardım ettiği bir adama âşık olan bir kadının hikâyesi anlatılır. Sokaklarda büyüyen Cemile, seks işçiliği yaparak geçimini sağlar. Bir gece evine dönerken sokakta yaralı bir adam bulur. Cinayetten aranan Kemal adındaki bu adamı evine götürür ve iyileşmesi için elinden geleni yapar. Bu süreçte Cemile ve Kemal arasında bir aşk yaşanacaktır.Göztepe

15 Temmuz 2018 00:51

Başrolde iki büyük oyuncunun yer aldığı bir Cüneyt Arkın, Ahu Tuğba ikilisinin güzel bir filmi. Aralarındaki aşk öyle büyüktür ikilinin polise teslim olmak yerine en sonunda canlarına kıyarlar. Cüneyt Arkın ile Ahu Tuğba rollerinde son derece başarılıydılar. Yönetmen Orhan Elmas'ın seyredilebilir filmlerinden.

Cevap Yaz

WorldCitizen

13 Haziran 2018 15:22

Güzel bir film, sıkılmadan izledim. Herkes rolünü iyi oynamış.

Cevap Yaz

Kleberson

15 Mayıs 2015 15:16

kadir inanirin cevriyem filminin aynisi türkan sorayla oynamisti

Cevap Yaz

jeremiekhan

4 Ağustos 2013 02:03

80 lerdeki son iyi filmi diyebilirim gayet hoş bir yapım keşke süresi daha uzun olsaymış

Cevap Yaz

performer

5 Eylül 2011 23:45

diğer aksiyon filmlerine göre bu filmde cüneyt arkın yaralı bir kurt gibi duruyor. sıkılmadan izlenebilir.

Cevap Yaz

liondaddy

13 Şubat 2011 15:32

1978 yılı yapımı Cevriyem filminin ikinci versiyonu desek yanlış olmaz heralde tıpa tıp aynı senaryo , ama yinede sıkılmadan izlenecek güzel bir film.

Cevap Yaz

Alın yazısı

10 Haziran 2009 13:42

Kaçakçılık yapan Kemal Kalmıkçı ( Cüneyt Arkın ) son işlerinde Ortakları tarafından kandırılır...bunun intkamını son kaçak işinde alan kemal'in ailesini üç ortağı kazdağlı arif , yaman şehmus , ve halepli cemal öldürür..intikam yemini eden kemal eski iki ortaklarına hesap sorar. ikisini öldürür.bu çatışmada yaralanan kemal bir hayat kadını cemile ( ahu tuğba ) tarafından kurtarılır.bu sırada kemal cemileye aşık olur.duygusal ve dramatik bir film..bu filmde..dikkat etmişseniz..cüneyt arkın yaralı kurt filmindeki kostümüyle karşımıza çıkar ve o filmde yaptığı bir kaç mimik hareketini bu filmdede gösterir..Ali karasuyu aratmayan kemal kalmıkçı , karakterini arkın çok iyi oynamış.damga filmi c.arkın'ın tv lerde fazla oynatılmayan güzel bir filmi. filmin finalinde cemile kemalin gitmesini istemez..bu yüzden kendine engel olamaz ve öldürür...sonrada kafasına sıkarak intıhar eder..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica