İçgüveysi Bill

6,42

( 2 kişi yorum yaptı )

İçgüveysi Bill

(Meet Bill)

Sinema Filmi

2007

Bill mutsuz bir adamdır. Karısı Jess'in banka sahibi babası tarafından finanse edilmekte ve gittikçe şişmanlamaktadır. Kendine ait bir yaşam kurabilmek ve Jess'in babasından bağımsız olarak hayatına devam edebilmek için bir donut bayiliği alma hayalleri kurar. Bu sırada eşi tarafından aldatılan Bill'in hayatı daha da kötüye gitmektedir.
Bill bir öğrenciye rehberlik etmeye başlar. Başta angarya gibi görünen bu iş Bill'in hayatına çeki düzen vermesini sağlar. Bill artık hayallerinin peşinden koşmaya başlayacaktır.

Künye

Yönetmen Melisa Wallack , Bernie Goldmann
Senaryo
Müzik Ed Shearmur
Görüntü Yönetmeni Peter Lyons Collister
Vizyona Giriş Tarihi 08 Eylül 2007
Süre 93 dk
Tür Dram, Komedi
Ülke ABD

Son Yorumlar (2)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 26 Temmuz 2015 06:53:03

5

Beklentileri karşılamayan sıradan bir komedi hatta video için çekilen bu tarz komedilere bile benziyor kadrosunda jessica alba,elizabeth banks,timothy olyphant ve aaron echart olmasına rağmen tebessüm ettirmekte bile zorlanan bir film kısaca hayal kı rıklığı bir film.

baran34 avatar baran34 12 Mayıs 2011 23:52:05

5

 Kadro fena değil. Fakat prodüksiyon çok zayıf. Elizabeth Banks ve Jessica Alba popüler oyuncular. Chip rolündeki Timothy Oliphant'ı Hitman filminde Ajan 47 rolünde izlemiş ve oyunculuğunu çok beğenmiştim. Burdada fena değildi. Fakat sorun cast seçim inde değil. Dediğim gibi prodüksiyonun zayıf olması oyunculukları gölgede bırakıyor. Tüm dünya gişe hasılatında sadece 350 bin $ kazanması filmi çıtır kategorisine girdiğinin bir ispatı olsa gerek. 

Yandex.Metrica