Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Destan

Destan

8,13

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Macera Dram Duygusal Macera, Dram, Duygusal

Yönetmen: Remzi Jöntürk Remzi Jöntürk

Ülke: türkiye

Oyuncular: Melike Zobu, Hakan Balamir, Cüneyt Arkın, Kazım Kartal, Polat Aydın, Behiye Eraksoy, Remzi Jöntürk, Hasan Yıldız, Abdurrahman Palay, Sadettin Erbil Devamını Gör...

Konusu : Film, öldürmeye gittiği kişiye birlik olan bir kiralık katilin hikâyesini anlatır. Sakıp Bey, Beytullah’ın sahip olduğu topraklara el koymak istemektedir. Toprakları satmak istemeyen Beytullah’ı ikna etmesi ve gerekirse öldürmesi için Yabancı ile anlaşır. Beytullah’ın topraklarında Cafer’in de gözü vardır. Cafer, kız kardeşi ile evli olan Beytullah’ın evini basar ve hamile olan kız kardeşini öldürür. Bunun üzerine Beytullah, Cafer’in diğer kız kardeşi Hasret’i kaçırır. Oğlu Destan’ı da alıp dağdaki kulübesinde yaşamaya başlar. Beytullah ile dost olan ve Hasret’e âşık olan Yabancı, Cafer’e ve Sakıp Bey’e karşı Beytullah ile birlikte mücadele edecektir.performer

18 Kasım 2014 23:44

kimseye tavsiye etmiyorum ama ben beğendim. baştan sona kadar sıkılmadan izledim. uzun uzadıya ve ilginç diyalogları ile tam bir remzi jöntürk filmi.

Cevap Yaz

Göztepe

1 Şubat 2013 23:45

Zorlu doğa şartlarında çekilmiş bir Cüneyt Arkın filmi başrolde iki dev isim diğeri ise Hakan Balamir. Sinirli sert adam rolünde Hakan Balamir ve karın soğuğun içinde verilen bir yaşam savaşı. Para toprak uğruna adamlarıyla kardeşini öldüren ve herşeyi yapan Kazım Kartal en sonunda kendisi yanıyor ateşte. Biraz kısır döngülü olsada kurgu,görüntü kalitesi bakımından ve filmde yer alan türkülerle birlikte iyi bir doğa filmi.!

Cevap Yaz

Alın yazısı

29 Aralık 2008 07:47

Filmin en dramatik sahnesi Yabancı'nın  Hasreti ( Melike Zobu ) bilmeyerek öldürmesidir.aynı sahne kaplanlar ağlamaz filminden hatırlanır.

 

Cevap Yaz

Alın yazısı

15 Haziran 2008 18:03

Bir Yabancı İle Dağda Tek Başlarına yaşayan insanların Öyküsü...Güzel film

 

Cevap Yaz

gençaslan85

8 Mart 2006 18:45

bu filmi herkese siddetle tavsiye ediyorum guzel filmdir etkileyici

Cevap Yaz
Yandex.Metrica