B Planı

8,07

( 2 kişi yorum yaptı )

B Planı

(The Back-Up Plan)

Sinema Filmi

2010

The Back-up Plan/B Planı flört, aşk, evlilik ve aile kavramlarını “tersine” işleyen bir komedi. Yıllarca çeşitli erkeklerle flört eden Zoe (Jennifer Lopez) doğru kişiyi beklemenin çok uzun sürdüğüne karar verir. Anne olmaya kararlı karakterimiz kurduğu planı uygulamaya karar vererek doktordan randevu alır ve tek başına gitmeye karar verir. Zoe aynı gün, gerçek olasılıklar barındıran bir adam olan Stan (Alex O’Loughlin)'le tanışır.

Filizlenen bir ilişkiyi korumaya ve hamileliğin ilk belirtilerini saklamaya çalışan Zoe, kendini bir yanlışlıklar komedisinin içinde bulur ve Stan'e kafa karıştırıcı sinyaller verir. Zoe tuhaf davranışlarının nedenini endişeli şekilde açıkladığında, Stan bu alışılmamış geleceği değerlendirir ve sonunda durumu kabul eder. Aşk ve flört daha önc e yatakta böyle bir üçlü çılgınlığa tanık olmamıştır: Stan, Zoe ve hiç yanından ayırmadığı, devasa hamilelik yastığı. Gerçek hamilelik testi ise, ikisinin de hormonların yarattığı karmaşa ve doğum hazırlıkları dışında birbirini tanımadıklarını fark etmeleriyle başlar. Dokuz aylık geriye sayım devam ederken, ikisi de birbirlerinden soğumaya başlar. Herkes aşık olabilir, evlenebilir ve bir bebek sahibi olabilir; ama bunu son hızda ve geriye doğru yapmak, iki insanın birbiri için yaratıldığının en büyük kanıtıdır.

Künye

Yönetmen Alan Poul
Senaryo
Yapımcı Rodney Liber
Vizyona Giriş Tarihi 16 Temmuz 2010
Süre 106 dk
Tür Duygusal, Komedi
Özellikler Renkli
Ülke ABD
Etiketler Bebek Arabası, Bekar Anneler, Taksi, Yağmur Daha Fazlası

Firmalar

Warner Bros (Dağıtımcı)
Hasılat 523.565,0 TL
Toplam İzleyici 54.976
Vizyonda Kaldığı Hafta 12 Hafta

Son Yorumlar (2)

arifyilmaz avatar arifyilmaz 31 Mayıs 2014 02:37:29

7

Güzel İzleyeni Sıkmayan Ama Daha İyisi de Olabilir Miydi Diye Sorduğunuz Bir Film Olmuş. Romantik Komedi Sevenlerin Beğeneceği Hoş Bir Film

grübchen avatar grübchen 03 Temmuz 2010 15:45:07

7

konusu güzel,değişik bence.sakin,sıcak,tam bildiğimiz romantik komedi....

Yandex.Metrica