Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Romantik Komedi (Romantik Komedi)

Romantik Komedi

7,76

(26 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 5 Şubat 2010 1 Saat 49 Dk Duygusal Komedi Duygusal, Komedi
IMAX 2d
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Ketche Ketche

Ülke: türkiye

Gişe: 666.238

Oyuncular: Mert Yavuzcan, Kubilay Penbeklioğlu, Pelin Çalışkanoğlu, Seda Kement, Burcu Esmersoy, Janset, Begüm Kütük, Gürgen Öz, Engin Altan Düzyatan, Cemal Hünal Devamını Gör...

Konusu : Esra, Didem ve Zeynep çok yakın arkadaş olmalarına rağmen birbirinden farklı hayatlar sürdüren farklı karakterlere sahip üç kişidir. Sessiz sakin olan Esra, deli dolu olan Didem ve dominant karaktere sahip olan Zeynep.. Bu üç arkadaştan istikrarlı olarak ilişkisini sürdürebilmiş olan Zeynep'in düğünü hem Esra'nın hem de Didem'in hayatında değişik süprizlere neden olacaktır. İstemediği bir işte yıllardır çalışan Esra bir cesaret örneği göstererek, hayatını değiştirmeye karar verir. Bunun için ilk adımı atar ve işinden istifa eder, kötü giden ilişkisini sona erdirir. Uzun iş aramalarından sonra zar zor iş bulduğu reklam ajansına çalışmaya başlayana Esra'yı bir sürpriz bekliyordur. Ajansın kreatif direktörü Mert ile Esra yakınlaşırken, erkeklere karşı yanlış strateji uyguladığını düşünen Didem'de Mert'in arkadaşı aktör Cem Sezgin'den etkilenir ve onu elde etmek için okuduğu bir kitaptan taktikler uygulamaya başlar. Kızların aşk hayatlarında yaptıklarını tasvip etmeyen Zeynep de evliliğinde sorunlar yaşar. Bu üç kızın aldıkları kararlar hayatlarını sürpriz şekilde değiştirecektir.mansuryıldırım

16 Haziran 2015 14:33

Film aslında fena değil sadece çok klişe bir hikayesi var ve amerikan romantik komedileri tarzında çekilmiş daha çok gürgen öz in iyi performansıyla izleniyor filmin komedi bölümü gürgen öz sağlarken sedef avcı ve cemal hünal romantik bölümünü sağlamış ama bence cemal hünal daha çok yüz hatlarıyla kötü adama daha uygun neden bu tarz filimlerde iyi rollerde oynuyor anlamış değilim kısaca ortalama bir başarısı var zaman geçirmek için izlenebilinir.

Cevap Yaz

Kleberson

24 Nisan 2015 11:51

bu filmi begenmedim ikincisi cikmis seyretmedim.

Cevap Yaz

nostique

14 Temmuz 2013 15:35

berbat bir film sanki türkiye'de değil başka bir dünyada çekilmiş. diyaloglar ve karakterler çok yapmacık. bana yer yer sex and the city'i taklit etmeye çalışmışlar gibi geldi. özellikle sinem kobal vasatın da altında bir performans sergilemiş. bir de ikincisi çekiliyormuş yazık valla.

Cevap Yaz

sparrow25

9 Mart 2013 23:50

Türkiyede çekilmiş en iyi romantik komedi tarzında film

Cevap Yaz

buyrun 05

15 Şubat 2013 13:21

en çok sedef avcı yı beğendim

Cevap Yaz

engin yüksel

30 Kasım 2011 08:23

sonu güzel ve mantıklı biten vasati bir film 6/10

Cevap Yaz

seri_fe

21 Kasım 2011 02:10

düşüncelerinize kesinlikle katılıyorum...

Cevap Yaz

jklmn

21 Ağustos 2011 01:23

açıkçası ben beğndim. güzel ve eğlenceli bir film.

Cevap Yaz

baran34

15 Mart 2011 00:47

Bu filmin 2010'un gişe hasılatı listesinde 11.ci  olmasına inanamıyorum. 670 bin kişinin parası çöpe gitmiş. Yönetmen Ketche reklam filmi çekmede ki başarısını, filmi reklam filmine benzeterek göstermiş! Şu Cemal Hünal'dan ne anlıyorlar. Ne kadar romantik yapım varsa onu koymaya çalışıyorlar. İyi ki bir  Issız Adam tuttu. Hoş o filmde de hiç romantik değildi. Adam da tecavüzcü Coşkun tipi var. Bir de filmin içinde yakışıklı yaftası vurdular ya işte o zaman komik olmayan bu filmde birazda olsa güldüm!! Filmin tek artısı Gürgen Öz'ün potansiyel rol yeteneği. Adam oynadığı filmlerde kapasitesi ile filmleri bir kademe yukarı taşıyor. Bence bu film boş zamanda izlenebilecek kısır bir yapım. Yani iyiki sinemasına gitmedim. Bugün Tv'de yayınlanınca seyredim dedim. Pişman oldum.

Cevap Yaz

DEMIR CAN

14 Ocak 2011 20:27

Bu film Amerikka'da Amerikalı oyuncular ve yönetmenlerle çekilmiş olsa kesin o yılın en çok gişe yapan filmlerinden birisi olurdu.Türk Sineması'na kesinlikle böyle filmler gereklidir, ve kanımca izlenmesi gerekir.Oyunculuklar iyi, senaryo ülkemizdeki alışılagelmiş senaryolardan çok farklı, modern bir yaşam tarzını anlatıyor -belki mutlu azınlıgın modern yaşamını anlatıyor ama gene de iyi bence- acı yok, ağalar beyler-gelinler-kaynanalar-entrikalar yok, silah yok, mafya yok,kavga yok, siyaset yok.Sadece modern romantizm var.İzlemesi çok eğlenceli bir film.Özlediğimiz neşeli hayat işte bu olsa gerek.SAdece bu açıdan bile bakarsam çok beğendiğim bir film olmuş.

Ama mekan seçimi, oyuncu seçimi, kostüm, makyaj, müzikler de kesinlikle yabana atılmamalı. Son derece başarılı buldum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica