Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Nefes

Nefes

8,50

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Duygusal Dram, Duygusal
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Ümmü Burhan Ümmü Burhan

Ülke: türkiye

Oyuncular: Merve Altınkaya, Adalet Çimen, Burak Tamdoğan, Burak Sarımola, Mehmetcan Mincinozlu, Engin Şenkan, Ebru Aykaç, Çolpan İlhan, Jülide Kural, Uğur Polat Devamını Gör...

Konusu : Nefes’in anne ve babası o küçücükken boşanmıştır. Boşanmanın sebebi annenin ihanetidir. Annesinden nefret ederek büyüyen Nefes yıllar sonra annesinin karşısına çıkacak ve ondan unutamayacağı bir intikam alacaktır. Bir ihanet ile yuvasını yıkan anne, ihanetlerin en büyüğü ile tanışacak, kocasının Nefes tarafından ayartılması ile sarsılacaktır.mansurx

17 Kasım 2016 08:58

Nefes dizisi her yönüyle olmamış bir diziydi bu tarz entirika dizilerini nuran devres yazmalı yada aşkı memnu dizisini yazan ekip yazmalıydı gamze özer iyi bir senarist ama konu ona uygun değildi sadece bu değil her yönden sorunlu bir diziydi özellikle oyuncu seçimleri de hatalıydı zaten naz elmasın son dönemde hiç bir dizisi tutmamıştı buda o dizilerden biriydi atv diziyi final yapmadan 4.bölümde yayından kaldırmıştı.

Cevap Yaz

Kleberson

3 Kasım 2014 17:21

sadece 4.bölüm sürdü ve yayindan kaldirildi

Cevap Yaz

cardigans

15 Ekim 2009 19:05

Aşk-ı memnu, binbir gece gibi tutan saçma sapan dizilerin politikasını izleyen bir dizi. Annenin yasak ilişkisiyle marjinal bir başlangıç; ardından  entrikalar ve kızımızın güzelliği için kendini seyrettirmeye çalışacak sıradan bir dizi. Ratinglerde iyi değil, umarım çabuk yayından kaldırılır da naz elması daha özgün bir projeyle ekranlarda görürüz. 

Cevap Yaz

candy86

9 Ekim 2009 17:48

Eski bir filmden yola çıkılarak hazırlanan nefes dizisi tam bir entrika ve heyecan fırtınası olarak sezona damgasını vuracak bir dizi bence. naz elmas süper bence bu yüzden başarılı olacak çok iyi bi dizi tebrikler.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica