Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Yıkıla Yıkıla

Yıkıla Yıkıla

6,93

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Müzikal Dram Arabesk Müzikal, Dram, Arabesk

Yönetmen: Mehmet Alemdar Mehmet Alemdar

Ülke: türkiye

Oyuncular: Leyla Koral, Hasan Yıldız, Recep Filiz, Mustafa Dik, Necati Er, Aliye Rona, İnci Bayram, Serdar Alemdar, Müslüm Gürses, Yeliz (2) Devamını Gör...

Konusu : Fahri ( Müslüm Gürses ) , Emine ( İnci Bayram ) ve Serdar (çocukları) mutlu bir aileyken başlarına gelen kötü olaylar sonucu çektikleri anlatılıyor. Emine , uzun yol şoförü Fahri evde yokken eve giren bir sapığın tecavüzüne uğrar. Bunu eşine söyleyemez. Bir gün Fahri hastaneye gider ve eşinden bir hastalık kaptığını öğrenir. bunu eşine söyler ve kiminle aldattığını sorar. Eşini döven Fahri evi terkeder. Emine Tahsin adlı bir adamın evinde temizlikçi olarak çalışmaya başlar.Annesine kızan Serdar evi terkeder sokak çocuğu olur. Serdar bir cinayete karışır.Bu arada annesi Emine evinde kaldığı Tahsin saldırınca evi terkeder. Bir gazinoda ünlü şarkıcı olur. Serdar'ı annesi hapiste bulur ve kefaletle serbest bırakılmasını sağlar. Evi terkeden Fahri berduş olmuştur.hayrivarol

12 Mayıs 2020 12:02

Ben Müslüm Gürses'i her türlü izlerim, o konuda sorun yok ama, bu filmi yapanlar hiç mi bakmamışlar ne yaptıklarına, o senarist ne yazmış, yönetmen ne çekmiş.. Hayret..

Cevap Yaz

KrallarÖlmez

27 Aralık 2013 14:12

Otobüs şoförlüğü yapan Müslüm, molada tanıştığı bir kadınla ilişkiye girer. Kendisi uzun yoldayken, inşaatlarda çalışan bir işçi de karısına tecavüz eder. Bir müddet sonra Müslüm cinsel bir hastalığa yakalanınca, bunun karısının yüzünden olduğunu düşünerek evi barkı terkeder. Kendini içkiye verir. Ne var ki daha sonra ilişkiye girdiği kadının hayat kadını ve hastalıklı olduğunu öğrenince pişman olur. Ama iş işten geçmiş, karısı pavyona oğlu hapise düşmüştür.

Cevap Yaz

performer

2 Şubat 2012 22:31

böyle bir filmin  10 üzerinden 9 almış olması düşündürücü...ben 3 verdim. görüntü yönetmeni necati iltaç'ı tenzih ederim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica