Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

The Classic (Keulraesik)

The Classic

8,25

(2 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 2 Saat 7 Dk Dram Duygusal Dram, Duygusal

Yönetmen: Jae-young Kwak Jae-young Kwak

Ülke: güney kore

Oyuncular: Ye-jin Son, In-seong Jo, Ki-woo Lee, Yeong-hie Seo Devamını Gör...

Konusu : Üniversitede okuyan bir genç kız olan Ji-Hye ‘nin babası,O henüz küçük bir kızken ölmüş.Annesi de,Ji-Hye yeniden evlenmesini istese de bu fikre hiçbir zaman cazip bakmamış ve bir süre önce çalışmak için yurt dışına gitmiştir.Edebiyatı seven,duygusal bir kız olan Ji-Hye, annesine olan özlemini onun geçmişine ait hatıraları tekrar gün yüzüne çıkararak gidermektedir.En sevdiği hatıralar ise annesinin,babasıyla evlenmeden önceki flörtü ve ilk aşkı olan Jun-Ho ile birbirlerine gönderdikleri mektuplardır.Ji-Hye‘nin buram buram sevda kokan bu mektupları sevmesinin bir nedeni daha vardır.Genç kız,içinde kopan fırtınadan bu mektuplara dalarak kaçmaktadır…chicago

25 Aralık 2009 04:19

Bir G.Kore klasiği.Film iki zaman içinde geçer.Annesinin günlüğünü okuyan bir kız ve de geçmişe dönüşler...Dramatik ve güzel bir film.

Cevap Yaz

jamesfranciscameron

12 Aralık 2009 19:28

adi gibi klasik,klişe olmayan,başlangıçta mizah yönüyle sizi içine alıp daha sonrasında ise dramasıyla hüzünlendiren ve hatta ağlatabilen bir film.. a moment to remember ve my sassy girl den sonra en sevdiğim güney kore filmi. not: YE-Jin son burdada çok güzel :-)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica