Frozen

7,47

( 7 kişi yorum yaptı )

Frozen

(Frozen)

Sinema Filmi

2010

Üç snowboardcu için kayak, geçirdikleri sıradan ve keyifli bir gün, son turlarında teleskide mahsur kalmaları ile kabusa dönüşür. Kararan hava ve pist güvenliğinin ışıkları söndürmesi ile üçlü çok geçmeden panik içerisinde fark edecektir ki, yerden oldukça yüksek bir noktada, teleskinin üzerinde asılı kalmışlardır. Bu üç maceraperest, bir sonraki haftasonuna kadar kapanan kayak merkezinde, kararan hava ile etkisini göstermeye başlayan dondan canlarıni kurtarabilmek için akla hayale gelmeyecek yollar aramak durumunda kalacaklardır. Kendilerine biraz olsun hareket alanı yaratabildiklerinde ise, karşı karşıya olduklari tehlikenin yalnızca dondurucu soğuk olmadığını fark edeceklerdir. Canları uğruna beklenmedik engellerle boğuşurken, hayatta kalmak uğruna gösterdikleri bu çaba, başa gelebilece k en kötü ölüm biçimlerini alt edebilecek kadar güçlü mü, bunu göreceklerdir.

Künye

Yönetmen Adam Green
Senaryo
Vizyona Giriş Tarihi 28 Mayıs 2010
Süre 93 dk
Tür Dram, Gerilim, Macera
Ülke ABD
Etiketler Cinayet, Kar , Kayak

Firmalar

Medyavizyon (Dağıtımcı)
Hasılat 722.919,0 TL
Toplam İzleyici 82.863
Vizyonda Kaldığı Hafta 2 Hafta

Son Yorumlar (7)

YesilcamFanatizm avatar YesilcamFanatizm 11 Haziran 2018 15:03:31

7

Zaten birçok kriter burada belli edilmiş. Düşük Bütçe, Sadece üç Oyuncu ve sadece bir Mekan. Ama yine Filmi izleniyor. Gerçektende Gerildim kurt sahnelerinde. Ve Danin Kemikleri Bacaklarından çıktığı gerçektende iğrenç ötesiydi. Daha iyi olabilirdi a ma benimPuanım 10/7 ve adil görüyorum.

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 18 Eylül 2015 07:14:51

6

Filmin temposu fena değil kendini izleten bir film hikayesi gerçekçi herkesin başına gelebilecek bir olay 3 kişinin hayatta kalma mücadelesini anlatan film önce macera olarak başlıyor sonra 3 kişinin mahsur kalmasının arından gerilim ve en son drama kayıyor filmde yönetmenlik ve oyunculuklar fena değil macera,dram ve gerilimin iyi harmanlandığı filmin ortalama bir başarısı var zaman geçirmek için uygun bir film.

erakman avatar erakman 10 Kasım 2013 13:39:33

3

Akli 5 para etmez 3 ergen ile çekilmiş saçma sapan bir film.Oyunculuklar kötü konu ise son derece saçma.Uzak durun.

Katrem avatar Katrem 04 Mart 2012 17:19:03

5

Yapılan uyarılara rağmen kendi burnunuzun dikine giderseniz sonuçları böyle olur dedim bu filmi izlerken.Yaptıkları hiç akıl karı olmayan şeylerdi gerçekten.İzlerken sinir oluyorsunuz.Filmde gecenin bir körü beklenen fırtına ve arada arızalanan bi r teleferik olabilecekleri kestirmek hiçte zor değil.Filmin sonuna doğru Joe'nin yaptığını gördüğünüzde madem böyle bir şansın vardı zamanında deneseydin diyesi geliyor insanın bazı olaylar mantık dışıydı bana göre o kadar ayazda nasıl dayandılar ilginç kim olsa hareketsiz oldu yerde donar kaldırdı herhalde yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama böyle hissediyorum.Birde hava açık olduğunda durup sohbet edip hava tekrar bozmaya başladığında birşeyler denemenin ne alemi var anlamış değilim.Neyse kısacası çok ahım şahım bir film izlemedim.İzlensede olur izlenmesede.Filme puanım 10/4

baran34 avatar baran34 01 Mart 2011 01:45:03

7

Böylesine düşük bütçe ile sadece 3 kişi ile etkileyici bir film nasıl çekilir derseniz işte Frozen... Seyirci ile etkileşim içine giren senaryosu insanı bir an için o atmosferin içiine sokuyor. Film boyunca kendi kendinize soruyorsunuz acaba ben o du rumda olsaydım ne yapardım düşünmesi bile korkunç.  Filmde gerilim had safhada. Seyredilmesi gereken bir film. Dvd satışları ile 4 milyon dolarlık bir gişe hasılatı elde etmiş. İlginç olan kendi ülkelerinde sadece 250 bin dolar hasılat elde etmiş olmadı. Türkiyede bu sinema filmi 170 bin dolar hasılat elde etti. Etkileyci ve düşündürücü bir film.

grübchen avatar grübchen 11 Eylül 2010 17:58:09

4

tek mekanda üç oyuncuyla amatörün bile çekebileceği türden bir film.senaryoda saçma şeyler çok.öyle aksiyon gerilim hafif var gibi:)

Yandex.Metrica