Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Gelin Kızperformer

13 Eylül 2016 18:41

orhan elmas bu tarz filmleri çok güzel çekerdi...sulandırılmaya çok müsait bir hikaye ve yeşilçam da çok kullanılan ama bu kadar gerçekçi olarak pek çekilmemiş bir film...baş kadın oyuncu olarak hülya koçyiğit'in seçilmemesi çok büyük bir eksik bence...bu arada filmin yönetmen yardımcısı erdoğan avcı abimiz filmin antalya korkuteli'nde çekildiğini söyledi.

Cevap Yaz

MGUNAY

30 Eylül 2014 09:59

bu filmi 2000'li yıllarda kanal 7'de görmüştüm. güzel bir filmdi. Tugay Toksöz ve Arzu Okay'ı bu filmde tanıdım. ama sonraki internet araştırmalarımda iki oyuncunun erotik film oyuncusu olması beni üzmüştü. birde aynı filmde görmek (Günah gibi) acaba ikilinin bu tür filmlere yönelmesi geçim derdimiydi. yoksa bu filmlerden gerçekten keyif alarakmı oynuyorlardı bilinmez. bu film şu an internetde yayınlanmış. Sanırım Boş Beşiği yöneten Orhan Elmas aynı yıl bu filmide yönetmiş.

Cevap Yaz

benimsinema

30 Ağustos 2014 12:48

Ilk yorum ozaman benden olsun... tugayla arzu evlidirler.. tugay cukurovaya gitmek zorundadir... bilalin gözü arzudadir.. bilal iftira atar tugayin en iyi arkadasi ahmetle beraber oldugunu söyler.. tugay bunu duyunca arzuyu bosar.. oba da bu olayi temize cikarmak icin herkes toplanir ve bildigini anlatir...Oba basi erol tas herkesi dinler ve tugayla bilali meydanda hancerle catismasini ister ve hak yerini bulur.. yine bildigimiz köy filmlerinden.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica