Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Günahın Bedeli / Tokat

Günahın Bedeli / Tokat

8,75

(8 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ekim 1978 Macera Dram Duygusal Macera, Dram, Duygusal


KartalTibetTutkunu

21 Aralık 2017 14:28

Müjde AR'ın ilk filmin den biri olduğu için Onun daha çok güzeliğinin ön plana çıkartılmış olduğu gayet açık. Konu Sevda FERDAĞ Mete SEZER'in üzerine kurgu da ihanet ve entirikanın betimlendiği güzel filmden biri İran'lı oyuncu Manucer VUSUĞ filmde oyunu ile iyi..

Cevap Yaz

performer

14 Kasım 2014 22:48

Ümit efekan'ın ilk filmi. Senaryosu güzel ama eminim o dönem türkiye de çekilen birçok erotik filmde bu konu işlenmiştir. Fantastik, yoruma açık ve nereye çekersen oraya gidecek, yelpazesi geniş bir hikaye.

Cevap Yaz

Göztepe

5 Eylül 2014 19:20

Bayağı güzel bir film fakir bir kadın zengin biriyle evleniyor boşandığı kocasıda zengin adamın şoförü olunca. Kalp hastası olan zengin adamı ortadan kaldıryolar ve zengin adamın kızı akılalmaz oyunlarla babasının intikamını almaya çalışıyor. Zevkli bir Müjde Ar filmi heleki filme Sevda Ferdağ hem oyunuluğu hemde güzelliğiyle damga vurmuş. Rahmetli Mete Sezer'de zengin kalp hastası rolünde gayet başarılıydı heleki evinde ihaneti kendi gözleriyle gördükten sonra Mete Sezer'in kalp krizi sahnesi merdivenlerden düşerken karısı Gamze'nin ilacı tekmelemesi son derece başarılıydı. Filme kötü kadın rolüyle Sevda Ferdağ kalp hastası adam rolleriyle Mete Sezer ve vicdan azabı çeken adam rolüyle İran asıllı oyuncu Manuçerh Vusug damga vurmuş diyebiliriz filmin finalide güzeldi. Müjde Ar'da filmde iyiydi ama sanki bana biraz yetersiz gibi geldi filmi dişiliği ve güzelliğiyle rol aldığı sahnelerde kurtarmış diyebiliriz.

Cevap Yaz

yaşam11

24 Haziran 2013 20:22

bugün flash tv de izledim güzel film

Cevap Yaz

MGUNAY

31 Ağustos 2010 09:40

filmi dün flaş tvde izledim bence film iyiydi.

Cevap Yaz

selahatk

16 Nisan 2010 11:20

parlak bir film sayılmaz.ama müjde ar ve sevda ferdağın olmasını filmi seyrettiriyor.yorumlarda vahşi aşk filminin ilk versiyonu denmiş.iki filmi de defalarca seyrettim.ikiside aynı konu değil

Cevap Yaz

Halil Güneşli

11 Ocak 2010 15:45

Bugün ilk defa izlediğim bir Türk filmi olma özelliğini taşıması dışında hiçbir özelliği olmayan vasat bir film özelliği taşımaktadır. Kısıtlı ve birçok örneği olan bir senaryoya sahip olan ve film sahnesinin oldukça kötü olması gerçekten filmi oldukça sıkıcı yapmıştır. Müjde Ar'ın sıcak, çekici ve kışkırtıcı bir oyunculuğa da sahip olması adına izlenir. Sevda Ferdağ'da iyiydi.

Cevap Yaz

performer

23 Ocak 2009 21:28

zaman geçirmek için izlenebilir. senaryo kötü.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica