Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Güzelim

Güzelim

7,62

(20 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 16 Dk Macera Dram Duygusal Macera, Dram, Duygusal

Yönetmen: Ümit Efekan Ümit Efekan

Ülke: türkiye

Oyuncular: Damla İra, Aytaç Öztuna, Necati Bilgiç, Tarık Tarcan, Serpil Çakmaklı, Pınar Altıntaş, Yalçın Öncel, Asım Par, Müdrike Coşansu, Erhan Yazıcıoğlu Devamını Gör...

Konusu : Zeynep ve Murat evlilik hazırlığı yapan iki gençtir.Fakat ayrılırlar.Murat daha sonra evlenip turistik bir bölgede dükkan açar.Yıllar sonra Ege'nin bir ilçesinde karşılaşan iki genç birbirlerini unutmadıklarını ve sevdiklerini anlarlar.performer

9 Eylül 2018 11:57

film reji,senaryo ve cast olarak güzel ama tek kusuru filmin tatil yöresinde geçiyor olması, bir istanbul mahallesinde geçseydi konusu daha etkili olurdu. bu arada serpil çakmaklı'nın dublajını zuhal olcay yapmış galiba.

Cevap Yaz

sinemaadamı

21 Ekim 2017 14:19

filmlerde en dikkat ettim şey dublaj olmasına rağmen serpilin burda sesinin zuhal olcaya ait olduğunu daha yeni farkettim. ses serpile gerçekten çok yakışmış. tarık tarcana zaten erhan yazıcıoğlu sesi çok yakışıyor. erhanın sesi zaten en çok tarık tarcan , yalçın gülhan,nuri alço ve eray özbala yakışıyor. filme gelince konu klasik aslında. tarık evli ve bir tatil köyünde yaşamaktadır. eşi kendisine karşı alakasızdır aşk evliliği değil mantık evlilği yapmıştır tarık. serpil ise eski çoçukluk arkadaşıdır ve onun yaşadığı yere arkadaşlarıyla tatile gelmiştir. birbirlerini görürler ve aşklarının hala bitmediğini birbirlerine hisleri olduğunu anlarlar ve olaylar gelişir. doğrusu tarık tarcan müthiş bir oyuncu. aşık rollerine aynı ediz hun gibi çok yakışıyor. final de serpile yetişmek için öyle çabalar veriyor ki her yere bakıyor insana aşk bu dedirtiyor o sahnelerde.otobüs firmalarından tutta aşklarını yaşadıkları eve bir ordan bi buraya koşouyor. film youtube de mevcut izlemek isteyenler ordan ulaşablilir ama malum fanatik kanalı da filmleri kesip kesip duruyor. umarım ordan izlecekler için full versiyondur. serpil ile tarığın karşılaştığı sahnede çalınan müzikte çok hoş çok etkileyiciydi.erhan yazıcıoğlu dublajı da bu filmlerde ve tarık tarcanın oyunculuğunda çok etkili hele ki güzelim sözü çok güzel lbir replik olmuş bence.

Cevap Yaz

Kleberson

20 Ekim 2014 16:11

iyi bir film

Cevap Yaz

silvester

10 Haziran 2014 09:51

Film gayet güzel.Herkes son derece hakkını vererek oynamış ama filmin çekim kalitesi son derece soluk ve izleyenlere keyif vermiyor.Sanırım video film olarak çekilmiş.Bir de,70 li yıllarda çekilen o berrak kaliteye bakarsanız arada inanılmaz bir fark hissedeceksiniz..Konu film olduğuna göre ben çok beğendim.........Silvester.

Cevap Yaz

bysiirtli56

13 Şubat 2014 22:05

tatil yörelerinde yaşanan bu gibi olaylar çok oluyor filmde bunu konu edinmiş ve seyirciyi ekrana kilitlemeyi başarabilmiş.

Cevap Yaz

erakman

13 Ekim 2013 09:29

Modern Talking şarkısı ile başlayan ve Datça da çekilmiş klasik bir 80 li yılların film örneği.İzlenmesi gayet keyif vericiydi.Necati Bilgiç son derece başarılı idi.

Cevap Yaz

nostique

3 Mayıs 2013 17:53

çok önemli bir film değil ama film ödüllü nail çakırhan evlerinden birinde geçiyor mekandan ve necati bilgiç'ten kazanıyor kanımca. planettürk bu filmi neredeyse her gün yayınlıyor kanal sahibi filmi sanırım türk sinemasının en büyük klasiği olarak görüyor, meraklılarına duyurulur.

Cevap Yaz

beyzacetin

9 Ağustos 2012 12:37

bazı filmler serpil çakmaklı nın güzelliği üzerine kurulmuş sanki bu film ve aldudaklım filmi gibi. önemsiz bir film ben sadece tarık tarcan ın karısının, yanına cocugunu alıp serpil cakmaklı ya arkadaslarının yanında bağırdığı sahneyi seviyorum

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

16 Nisan 2012 18:23

...filmin konusu yeterince de anlatılmış olup; filmi izlemekte nedenselim Ege'mizin incisi Muğla'nın Datça ilçesinin tarihsel ve tab-i güzelliğinin bu film karesinde yer alması ve de Tarık TARCAN ile Necati BİLGİÇ'İN yadınmaz oyunları.. Buna karşın benim de öngörüm o ki: Serpil ÇAKMAKLI'ın filmi erotizmden başka hiç bir şey katmadığı...

Cevap Yaz

kariz_ma_35

7 Ağustos 2011 03:59

Evlenmenin eşiğinden dönen ve yıllar sonra bir tatil beldesinde bir maceraya kapılan. İki sevgilinin macerası ile şekillenmiş bir film. Tatile gelen 3 kız arkadaş "Zeynep" Serpil Çakmaklı, "Meral" Damla İra ve "Oya" Pınar Altıntaş. Tatilini yaparken bir dükkandan alış veriş yapmak isterler. Alış veriş yaptıkları dükkan "Murat" Tarık Tarcan'ın giyim mağzasıdır. Alış veriş esnasında Zeynep ile Murat kaşılaşır ve ikisi eski sevgilidir. Bu arada Murat evlidir ve eşi ona resmen cehennem hayatı yaşatmaktadır. Daha sonraları ilişkilerini düzeltir Zeynep ile Murat. Murat'ın arkadaşı  "Ali Reis" Necati Bilgiç ise çapkınlığın kitabını resmen yazmış birisidir. Belirli zamanlarda Murat'a katılmayıda ihmal etmez. Birbirlerine tutulan ikili. Evli olan Murat boşanmak ister fakat eşi önce razı olur sonra diretir. Her ikisi yine birbirlerine söz verdikleri evde yine buluşurlar ve filmin finalinde ayrılmazlar. Tarık Tarcan ve Serpil Çakmaklı'nın filmlerini genelde beğendiğim halde bu filmi beğenmedim. Beğenmeme sebeplerimi 1,2 madde halinde açıklayayım. 1- Serpil Çakmaklı'nın üstsüz görüntüleri sevişme sahnelerinde bu filmde fazlaca yer alması. 2-Bu filmin karakterleri başarılı sayılabilir fakat senaryo'nun tam bir noktaya bağlanamaması. Ümit Efekan gibi iyi bir yönetmen nasıl böyle bir film çekmiş hayretler içinde kaldım. Filmin castına baktığımda pek zenginde değil benden filme 5 puan. Sadece dublajlar başarılı film Muğla'nın turistik ilçelerinden Datça'da çekilmiş. Filmin bence en başarılı karakteri oyunculuk bakımından Necati Bilgiç'ti. Tarık Tarcan ve Serpil Çakmaklı(üstsüz sahneler) dışında onlarda başarılıydı fakat onlar dahi filmi kurtaramamış. Bu filmin dublajı ve yaz aylarının bana verdiği tatil heyecanını göze alarak 5 puan verdim. Bir nevi benden önce yorum yazan Fosterkane adlı üye ile hemfikir sayılırım.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica