Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Biraz Tuz Biraz Biber (Biraz Tuz Biraz Biber)

Biraz Tuz Biraz Biber

7,00

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Komedi Dram, Komedi

Yönetmen: Aydın Bağardı Aydın Bağardı

Ülke: türkiye

Oyuncular: Cüneyt Çeliksoy, Sultan Asar, Koray Ergun, Necmettin Çobanoğlu, Rasim Öztekin, Ali Şekeroğlu, Ali Şekeroğlu, Recep Genç, Abdulkadir Kırıcı Devamını Gör...

Konusu : "Biraz Tuz Biraz Biber", geçmişin acısıyla çatlamış kurak toprakları sulayarak gelen barajların getireceği berekete odaklanıyor. Sosyal yardımlaşmanın artmasını, eğitim, ziraat, ekolojik ve dolayısıyla da sağlığın nasıl önemli kılınmaya başladığına dikkat çeken film, gelenekle gelecek arasında sıkışmış insanlara yol gösterirken GAP'a da işaret ediyor.GururAlp_1

9 Ekim 2013 16:43

zayıf film

Cevap Yaz

mstfhktnr

4 Ocak 2011 02:42

böyle bi film vizyona girmedi..çekimleri yapıldı evet ama fikret kuşkan ya da rasim öztekin de yoktu ! bir sürü insan çalıştı çabaladı ama kimse emeğinin karşılığını alamadı ! ne mi oldu kültür bakanlığından bu saçma senaryo için alınan onca para ? türk sinemasına bi katkısı olmadığı kesin :)

Cevap Yaz

malcomgerenimo

8 Ağustos 2010 22:47

öncelikle kültür bakanlığını kandırmış haksız kazanc elde etmiş ve bitmeyen filmi bitmiş gibi göstererek kültür bakanlığına ödemesi gereken paradan kurtulmuş üzerine ekibinin çoğunun parasını vermemiş sonrasında telefonlara da çıkmamıştır.

bu yaşananlar haliyle ancak türkiye gibi geri kalmış sanattan anlamayan yönetimler sayesinde olmakta ve olmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica