Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Mahşer Günü (The Divide)

Mahşer Günü

7,88

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 8 Haziran 2012 1 Saat 50 Dk Gerilim Bilim Kurgu Gerilim, Bilim Kurgu
IMAX 2d 2d
IMDb puanı: 7.3

Yönetmen: Xavier Gens Xavier Gens

Ülke: kanada, almanya, ABD

Gişe: 24.243

Oyuncular: Jennifer Blanc, Ashton Holmes, Courtney B. Vance, Lauren German, Peter Stormare, Rosanna Arquette, Michael Biehn, Milo Ventimiglia Devamını Gör...

Konusu : New York'ta aynı binada oturan 9 kişi, nükleer saldırıdan kaçıp bodrumdaki sığınağa kapanır. Kurtulma yada kaçma ihtimali olmadan günlerce beklerler. Bu zaman zarfında psikolojileri bozulur ve delirmenin eşiğine gelirler. Umutları ile birlikte insanlıklarınıda kaybeden gruptan sadece biri, dışarıda neler olup bittiğini bilmeden, hala kaçma-kurtulma şanslarının olduğunu düşünmektedir.dioy

5 Temmuz 2014 17:15

Bence kötü bir filmdi. Sonu belirsiz bitti. Ne olduğunu anlayamadım. İçeri giren astronot kıyafetli insanlar kimlerdi? Küçük kızı niye kaçırdılar? Binanın kapısının önü niye tecrit edilmişti? Küçük kızın saçları niye kazınmıştı? İçeridekileri, niçin kapıyı kaynatarak hapsettiler? gibi, bir sürü cevapsız bırakılmış soru varken sadece içeridekilerin psikolojisi üzerine yoğunlaşmış ve tek mekan çekimi senaryo insanı ister istemez sıkıyor. Vaktinizi harcamaya değmez.

Cevap Yaz

Maviprens

26 Kasım 2013 05:51

tek mekan filmleri pek sevmiyorum ve iyice cılkını cıkarmıslar kapak resmide son sahne ne diyim adına yakışmamış film

Cevap Yaz

erakman

5 Nisan 2013 08:04

Film kötü ve saçma.Sığınakda mahsur kalan insanların birbirine karşı psikolojik savaşını anlatan film aslında konu olarak iyi ama bu onu kurtarmaya yetmiyor.

Cevap Yaz

yshn

1 Eylül 2012 11:54

sıkılmadan izleyeceğiniz film gerçekten güzeldi 7/10

Cevap Yaz

pleiadess

9 Ağustos 2012 20:03

film güzeldi, düşündüğümüz anlamda bir kıyamet filmi değildi, kıyamet olayını filmin finalinde görüntülerle görüyorsunuz, film patlama sonrası sığınakta mahsur kalan ve onlar farkında olmadan içeriye sızan radyasyonun etkisiyle kafayı yemeye başlayan bir grup insanı anlatıyor , Gerilim, Dram, Az biraz Erotizm,ortaya karışık sunulmuş ben beğendim zaman varsa izlenebilir ..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica