Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Umut Yolcuları

Umut Yolcuları

8,60

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Aksiyon Polisiye Dram Aksiyon, Polisiye, Dram

Yönetmen: Ümmü Burhan Ümmü Burhan

Ülke: türkiye

Oyuncular: Hamit Kaya, Aylin Önder, Erdoğan Aydemir, Sevda Karabulut, Özlem Maden, Arzu Parlatan, Burcu Özder, Murat Aydın, Reha Beyoğlu, Ece Şakar Devamını Gör...

Konusu : Sahipsiz çocukların nasıl suç dünyasının birer piyonu haline getirildiklerini anlatan dizide, Zuhal Olcay çocuk şube müdürü olarak atanan idealist bir emniyet amiri Zahide'yi, Yetkin Dikinciler çocuklara yardım eden, onları hayata kazandırmaya çalışan yurt müdürü Mehmet'i, Haluk Piyes komiser Nasuh'u ve Sedef Avcı da komiser muavini Aslı'yı canlandırıyor. Küçük hayatların, büyük hataları ve onların ikiye bölünmüş yaşamlarını izleyeceğimiz Umut Yolcuları'nda bildiğimiz gerçekler tekrar sorgulanacak. Çocuk istismarının, sokaklardaki hayatın görünmez yüzünün de ekrana taşınacağı dizide, çocuk suçluları, onların dramı ve hayata nasıl kazandırılacağı ekranlara gelecek.0k3v1n0

23 Kasım 2010 18:35

Yayın saati 23.00 olan ßir dizinin ßitmesi çok normal ßence :) Güzeldi ama o saatte dizi olurmu ya?

Cevap Yaz

bltszlk

13 Kasım 2010 13:25

Star Tv'de bu akşam 23.00'de ''Umut Yolcuları'' dizisinin 13.bölüm yayımlanancak.Son bölümüyle ekranlara veda ediyor.Zuhal Olcay (Zahide),Yetkin Dikinciler (Mehmet), Sedef Avcı (Aslı),Luk Piyes (Komiser Nasuh) muhteşem kadrosuyla reytinglere yenildi.

  Çocukların başrolde olduğu şuç olaylarını çözmeye çalışan Zahide Başkomiser ve arkadaşların son macerasıyla ekranda.Türker İnanoğlu'nun yapımcılığı üstlendiği dizi başarılı olamadı ne yazıkki...Çünkü günü ve saati değişirse, hele hele geç bir saatte yayınlanırsa reyting bile alamaz.Dizinin konusu iyidi.Diziye yazık olduğuna üzüldüm.Tüm ekibe saygılar dilerim.

Cevap Yaz

bltszlk

18 Ekim 2010 14:04

Arka Sokaklar oyuncuları konuk oyuncu olarak yer aldı.Umut yolcuları oyuncularına saygılar dilerim.Dizinin başarılar dilerim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica