Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Arka Sokaklar 5. Sezon

Arka Sokaklar 5. Sezon

7,23

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Aksiyon Polisiye Macera Aksiyon, Polisiye, Macera


bltszlk

21 Haziran 2011 14:24

    ''Arka Sokaklar''  dün akşam dizi 209. bölümüyle süper  sezon finali yaptı.Adamın biri Elif'i bıçakladı,hastaneye kaldırıldı cenazesi yapıldı.Elif dizide öldü.Çağla Kubat'la Berk Oktay diziden çıkmış oldu.1.sezondan 3.sezona kadar Gamze Özçelik oynadı,Çağla Kubat'ta 4. ,5. sezonda yer aldı.6.sezonda kim başrol kadın oynayacak merak konusu.Diziye başrol kadını dayanmıyor.Gamze Özçelik (Zeynep) diziye geri dönmez,çünkü Gamze Özçelik ''Canan'' adlı dizide başrol oynuyor.İlker İnanoğlu diziye geri döneceğini okudum.

   İyiki Çağla Kubat diziden çıktı.Zaten diziye yakışmıyordu.Tüm ekbe sevgiler.

Cevap Yaz

bltszlk

6 Aralık 2010 11:41

Arka Sokaklar dizisinde rol alan Zeynep Beşerler (Melek),Şevket Çoruh (Mesut),Uğur Pektaş (Murat) İlker İnanoğlu (Engin);Ben Engin ile Melek aşk başlar sandım.Engin çıktığına görebir tek Mesut kaldığna göre Mesut'la Melek ararsında kesin aşk başlar dedim.Murat ile Melek arasında aşk başlarsa saçma olur.Bu bir aşk dizisi mi polisiye dizisi mi? Onun için saçma olur dedim.

     Tüm oyuncularına sevgiler...

 

Cevap Yaz

0k3v1n0

5 Aralık 2010 22:13

Arka Sokaklar'ın beş sezondur artık kemikleşen seyircisi, bugünlerde biraz sıkıntılı. Dizide, Melek (Zeynep Beşerler) ve Mesut (Şevket Çoruh) arasında yeni filizlenmeye başlayan aşkın rota değiştirip Melek (Zeynep Beşerler) veMurat (Uğur Pektaş) arasında olacağının sinyalleri izleyiciyi isyan ettirdi. Melek ve Mesut aşkının büyümesini bekleyen izleyiciler, yeni durum karşısında hayal kırıklığına uğradılar. Senarist ve yapımcı firma Erler Film'le irtibata geçen fanlar senaryonun eski haline gelmesi için ellerinden geleni yapıyorlar. Arka Sokaklar'ın fanları, gerçek hayatta evlilikle sonuçlanan Zeynep (Gamze Özçelik Pektaş) ve Murat (Uğur Pektaş) aşkına gölge düşmesini istemiyor. İzleyici, Uğur Pektaş'ın diziye geri dönmesinin ardından, Gamze Özçelik'i de dizide görmek için sabırsızlanırken, birden ortaya çıkan bu yakınlaşma karşısında isyan bayrağını çekti. Dizinin fanları, koordine olduktan sonra mail ve telefon yağmurunu başlatacak. Bakalım yapımcı ve senarist, bu ısrarlar karşısında nasıl hareket edecek?

Cevap Yaz

bltszlk

6 Ekim 2010 18:34

İlk yorum benim.Kanal D'de yayımlanan ''Arka Sokaklar'' polisiye dizisinde İlker İnanoğlu (Engin) diziden çıktı, çünkü Doktorlar dizisinde oynayacağı için.Sonra Uğur Pektaş (Murat) geldiğine göre Gamze Özçelik (Zeynep) gelmesi isterim..Berk Oktay (Sinan), çıkmasada olur. Çağla Kubat  (Elif) yani ikisi dizide kalacak  mı?Neyse kim gidecek ,kim kalacak ilerki bölümlerde görecez.

 Tüm ekibe saygılarımı sunarım.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica