Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Deli Saraylı (Deli Saraylı)

Deli Saraylı

8,16

(12 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Komedi Tarihi Komedi, Tarihi

Yönetmen: Gani Müjde Aydın Bulut Gani Müjde, Aydın Bulut

Ülke: türkiye

Oyuncular: Beyti Engin, Sibel Oktay, Fırat Sumeli, Ferit Bulut, Akın Saatçi, Ani İpekkaya, Okan Tangücü, Selen Uçer, Hakan Meriçliler, Engin Alkan Devamını Gör...

Konusu : Yıl 1920, yer İstanbul. 1. Dünya Savaşı'nda bozguna uğrayan Osmanlı'nın başkenti müttefikler tarafından işgal edilmiş durumda. Anadolu'nun İstanbul'dan bir bilgi akışına ihtiyacı var, İstanbul'un elitleri ise konudan bağımsız 'tatlı' bir hayat yaşıyorlar. Sait Molla önderliğinde kurulan İngiliz Muhipleri Cemiyeti, İnglizlerle İstanbul cemiyet hayatını kaynaştırıyor. Bu noktada Deli Saraylı ve Hüsrev Binbaşı'ya bir görev veriliyor. Bu ekip İstanbul'da bir konak tutarak istihbarat sağlayacaklar. Yabancı oldukları cemiyet hayatına giren ekip, tam bir aile olarak kurulur, tüm aile fertleri (uşaktan ailenin çocuklarına kadar) istihbarat için çalışıyorlar. Ancak yabancı oldukları bu ortamda herkes bol bol pot kırarlar...sinemaagresif

22 Mayıs 2016 17:07

Güzel bir diziydi erken bitti ne yazık ki.

Cevap Yaz

Kleberson

19 Haziran 2015 17:27

iyi bir diziydi ama cabuk bitti nedense bu dizi

Cevap Yaz

dieFohlen

12 Kasım 2012 22:18

Severek takip ettiğim bir diziydi, maalesef reyting denen canavara boyun eğdi. Yazık ettiler diziye.

Cevap Yaz

mehmet baba

28 Şubat 2011 00:32

toplumumuzun daha çok görsel ve magazinsel olaylar ilgisini çektiği için bu tip manidar aslımızın ne olduğunu gösteren eğitici diziler pek izleyici bulamıyor. ve reyting kaygısı yüzünden oyuncular ve konu olarak çok iyi olmasına rağmen yayından kaldırılıyor. ben beğenerek takip ediyordum.

Cevap Yaz

Serkaymaz

21 Şubat 2011 15:29

Son zamanlardan klişe işlerin arasından sıyrılarak farklı bir konumda seyirci ile buluşan bu güzel yapım ne yazık ki hak ettiğini bulamadı. Burada düşündüren şey bizlere ne oldu, neden bu kadar şiddet, hırs, entrika ile beslenen bir toplum haline geldik bu düşündürüyor. Reyting raporlarına kurban olan bu güzel yapım için üzülüyorum. En çokta nereye gidiyor bu toplum ona kaygılanıyorum... Acı, Entrika vs... bir film dizi vs. gibi işlerde çatışma yaratmak için gerekli malzemeler fakat malzemeyi gerektiği miktardan fazla kullanınca tadı bozulan lezet yoksunu yemeklerden bir farkı kalmıyor bu işlerin.

Cevap Yaz

sarı zambak

19 Aralık 2010 00:37

Çok güzel ve eğlenceli bir diziydi. Keşke devam ettirseler. Bir dizinin tutması için illa acı, acındırma, gözyaşı mı olmalı! İnsanlar neden güldükleri bir diziyi izlemek istemez?

Cevap Yaz

bltszlk

11 Aralık 2010 15:41

2.yorumum olsun.Show Tv'de yayımlanan Perran Kutman,Çetin Tekindor'un başrolde oynadığı ''Deli Saraylı'' dizisi fazla ilgi görmediği için 11.bölümünde bitirildi.Herkese ve özellikle emeklere yazık oldu.13.bölümü bile görmedi.

   Tüm ekibe sevgiler...

Cevap Yaz

bltszlk

27 Kasım 2010 22:33

''Show Tv'de ''Deli Saraylı'' tarihli bir komedi dizisi.Reytingleri yerlerde sürünüyor.Gani Müjde devam ettirme kararı almış.Dizi aldatma,şiddet,adam öldürme olmadığı için mi reyting alamıyor?Peran Kutman'ın güzel bir dizisi aslında ben çok sevdim.

  Tüm ekibe saygılar

 

 

Cevap Yaz

emre84

8 Kasım 2010 14:39

Süper bir dizi severek izliyorum

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

7 Ekim 2010 14:53

Dizi, cast olarak bayağı bi, geniş. Seçkin oyuncularına ragmen... Meşrutiyet döneminin o malumane etkisimi çökmüş bilinmez?. Banada çokta ağır bir tempo geldi!. Bende, izlememeyi terçih ettim. Umarım yayında kalır.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica