Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hesap Günü

Hesap Günü

8,04

(10 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 20 Dk Macera Macera

Yönetmen: Nejat Okçugil Nejat Okçugil

Ülke: türkiye

Oyuncular: İsmail Hakkı Şen, Parla Şenol, Serdar Gökhan, Ceyhan Cem, Turgut Özatay, İhsan Baysal, Hakkı Kıvanç, Dündar Aydınlı, Feri Cansel, Yaşar Şener Devamını Gör...

Konusu : İftiraya uğrayan bir polisin kendini temize çıkarmak için verdiği savaşın öyküsü.battalgz

12 Mart 2019 13:00

Serdar Gökhanın en iyi filmlerden bir tanesidir. Serdar Gökhan bu filmde oyunculuğunu konuşturmuş. Adeta yaşayarak oynamış rolünü. İsmail Hakkı Şen abimizde filme ayrı bir renk katmış. Kötü adam rollerinde çok başarılıdır zaten kendisi. Erdoğan Esenboğa dublajı da kendisine çok yakışmış. Turgut Özatay ve Feri Canseli de konuk oyuncu olarak görüyoruz bu filmde.80 dk boyunca film gerçekten çok akıcı işliyor. Serdarın Kenan Pars ile olan diyalogları da çok güzeldi. Bir insan tam istediği anda istediği saatte nasıl orda olur amir bey repliği çok hoşuma gitmişti.bir diğer replik ise İsmail Hakkı ile geçen sahnede paraları senin alman gerekiyordu ben almamıştım çünkü aklımı karıştıran nokta kendi paralarının yarısını neden çalmak istediğindi.

Cevap Yaz

kral_affetmez

9 Kasım 2013 17:03

bu filmin cdsi piyasada varmı arkadaşlar bunu biliyormusunuz? eğer varsa arşivime katmayı çok isterdim keza gerçekten dörtdörtlük bir film.

Cevap Yaz

kral_affetmez

9 Kasım 2013 16:57

serdar gökhanın en sevdiğim filmidir.serdar gökhanın birçok filmini izledim ama bu film öbürlerinden çok daha iyiydi. serdar gökhan çok sevdiğim ve ilgiyle izlediğim oyunculuğunu çok çok başarılı bulduğum bir oyuncumuzdur.kendisine uzun ömürler diliyorum,bundan sonraki hayatında da mutluluklar. tekrar filme dönecek olursam serdar gökhan çok süper rol yapıyor filmdeki gerçekçi dövüş sahneleri de ilgimi çekti mesela sahildeki o dövüşme sahnesi filmin sonu da çok güzel zekice düşünülmüş. serdar gökhan çok yakışıklı değildir bence ama çok karizmatik bir aktörümüzdür oyunculuğu çok iyidir bu filmde de klasını konuşturmuş yine,mutlaka izleyin pişman olmazsınız. a 7 kanalında ara sıra veriyorlar bu filmi,saygılarımla,iyi seyirler.

Cevap Yaz

sonut

2 Ocak 2013 01:31

filmi gecenlerde televizyonda izlemistim. filmden ziyade baska birsey dikkatimi cekti. filmdeki sarı renk bmw 2002 model arabanin su anki halini merak ettigimden plakasini internette arastirdim (34PA819) ve bir gazete ilani buldum. 1975 yili milliyet gazetesindeydi. ayni plakada 1973 model metal gri bir bmw 2002 nin calindigi yaziyordu. ilan yiliyla filmin cikis yilinin ayni olmasi bana ilginc geldi. arabanin farkli renkte olmasi da ayrica ilginc geldi. paylasmak istedim.

Cevap Yaz

performer

21 Ocak 2012 22:18

bence güzel bir film. mutlaka izleyin.

Cevap Yaz

ali87

27 Ekim 2011 13:54

çok iyi polisiye film denizde dövüş sahneleri güzeldi

Cevap Yaz

delikadir39

29 Mayıs 2011 18:21

bazı yorumları da kültür bakanlığının sitesinden aynen kopyalıyorlar.

Cevap Yaz

ozkaracam

13 Aralık 2010 10:11

dburakb'nin ve Kamil Sınırkaya'nın, Agah Özgüç'ün Türk Filmleri Sözlüğü'nden alınma özetleri maalesef yanlıştır. Türk Filmleri ile ilgili en güvenilir kaynak budur, fakat arada tek tük yanlış bilgiler içeriyor. Filmde Serdar Gökhan'ın karısına (Hülya Tuğlu) tecavüz edilmiyor; bir polis memuru olan baş karakter iftiraya uğruyor, karısını ve işini kaybediyor. Evine yapılan bir saldırıda çok sevdiği köpeği de öldürülüyor. Ardından bir intikam ve kendini temize çıkarma öyküsü geliyor. Senaryo, Earle Basinsky'nin The Big Steal adlı, 1955 yılında yayınlanmış polisiye romanından uyarlamadır. Romanın çevirisi, 1971 yılında Milliyet Kara Dizi serisinden, Kefenin Cebi Yok adıyla yayınlanmıştı.

Cevap Yaz

MGUNAY

1 Şubat 2010 13:52

Serdar abinin en iyi filmlerinden Parla hanım çok güzel ve sevimli çıkmış yeşilçam klasiklerinden bir film.

Cevap Yaz

Alın yazısı

18 Haziran 2009 10:56

Bir iftira sonucu polislikten ihraç edilen Murat ( Serdar Gökhan ) bu oynu oynayanları yakalamak için çaba sarfeder...hırsızlık damgası yiyen murat asıl suçluları yakalayıp polislik görevine devam eder...sürükleyici polisiye bir film serdar gökhan'ın en iyi filmlerinden filmde çocuk yıldız parla şenol'da rol almakta

Cevap Yaz
Yandex.Metrica