Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Patron Kim ? (Who's The Boss?)

Patron Kim ?

10,00

(1 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 30 Dk Duygusal Komedi Aile Duygusal, Komedi, Aile
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Asaad Kelada Tony Singletary Jim Drake Tony Danza Linda Day Sam Weisman Michael Zinberg Bill Persky John Tracy Asaad Kelada, Tony Singletary, Jim Drake, Tony Danza, Linda Day, Sam Weisman, Michael Zinberg, Bill Persky, John Tracy

Ülke: ABD

Oyuncular: Tony Danza, Judith Light, Alyssa Milano, Danny Pintauro, Katherine Helmond, Kate Vernon, Betty White, Leslie Nielsen, Beau Billingslea, Randee Heller Devamını Gör...bltszlk

3 Aralık 2010 21:40

İlk yorum benim.''Patron Kim'' (Orjinal adıyla Who' s The Boss? ) 1984 - 1992 yılları arasında ABD TV kanalı abc 'de yayımlanmış olan komedi dizisi.

   Sakatlık yüzünden beyzbol hayatı biten eski bir sporcu olan dul baba Tony Miceli Brooklyn'den kahya olarak iş bulduğu Connecticut'taki bir eve kızı Samantha ile beraber yerleşir.Evin sahibi Angela Bower,oğlu ile oturan boşanmış bir kadındır.Bir reklam firmasında yöneticidir.Angela'nın annesi Mona Robinson'da eve sık sık gelmektedir.Kızı Angeledan çok daha aktif bir sosyal hayatı vardır.

    TÜRKİYE'DE YAYINI

  TÜRKİYE'de 1980'li yıllarda TRT 2'bazı sezonları oynamıştır.Sonraki yıllarda 1990'larda Star ve Kanal D'de  ve 2000'li yılların başında Cnbc-e'de oymayan dizi,2005 yılında Digiturk platformuna bağlı Comedmax kanalında gösterilmiştir.

   Ayrıca aynı isim ile atv'de yayımlanmış bir yerli uyarlaması vardır,kısa sürmüştür.

   Tüm ekibe saygılar...

 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica