Arkadaştan Öte

8,17

( 3 kişi yorum yaptı )

Arkadaştan Öte

(Friends with Benefits)

Sinema Filmi

2011

Dylan (JUSTIN TIMBERLAKE) ve Jamie (MILA KUNIS) evlenip barklanmayı akıllarından bile geçirmemektedir. New York’ta faaliyet gösteren insan kaynakları yöneticisi Jamie, hatırı sayılır yetenek avcılığı becerilerini kullanarak Los Angeles’ta çalışan bir sanat yönetmeni olan Dylan’ı Büyük Elma’daki rüya gibi bir işi kabul etmesi için ikna edince, birbirlerine ne kadar benzediklerini çabucak anlarlar. O kadar çok başarısız ilişki yaşamışlardır ki, ikisi de aşktan vazgeçip eğlenceye odaklanmaya hazırdır.

Dylan New York’a taşınmaya karar verdiğinde ve ikili düzenli olarak bir araya gelmeye başladıklarında, aşkın Hollywood filmleri tarafından pompalanan bir masal olduğuna dair ortak inançlarını paylaşıp eğlenirler. Böylece, leziz derecede seksi, kasıtlı olarak yeti şkinlere yönelik bir deneye girişirler.

Başarılı, bağlanmamış ve bağlanma fikrine soğuk bakan bu iki iyi arkadaş, yeni araziler keşfedebilecek midir?
Arkadaşlıklarına “duygulara yer vermeyen” bir cinsellik katarlarsa, birini arkadaştan fazlası olarak görmenin getirdiği sıkıntılardan kaçabilecekler midir?

Romantik komedilerin vaatlerinin hayal kırıklığına uğrattığı pek çok kişiden sadece ikisi olan Dylan ve Jamie, aldıkları bu cesurca kararın keşfedilmemiş bölgelere yapılan arsız ve seksi bir yolculuğa dönüşmesine ve kendileri hakkında tahmin edebildiklerinden çok daha fazlasını ortaya çıkarmasına tümüyle şaşırmamalıdırlar.

Künye

Yönetmen Will Gluck
Senaryo
Yapımcı Jerry Zucker
Görüntü Yönetmeni Michael Grady
Vizyona Giriş Tarihi 23 Eylül 2011
Süre 109 dk
Tür Duygusal, Komedi
Ülke ABD
Etiketler Banyo, Büro, Çarşaf, Dans, Departman, Daha Fazlası

Firmalar

Warner Bros (Dağıtımcı)
Hasılat 1.204.059,0 TL
Toplam İzleyici 114.456
Vizyonda Kaldığı Hafta 8 Hafta

Son Yorumlar (3)

baran34 avatar baran34 19 Mart 2015 15:39:09

6

Bir iş görüşmesi ile başlayan yakınlık sonucu duygusallık olmadan sadece cinsel içerikli bir arkadaşlık ortamı kuran ikili acaba duygusallığı bertaraf ederek bu ilişkiye devam edebileceklermi? Ünlü şarkıcı Justin Timberlake ve güzel oyuncu Mila Kunis 'in başrolünü paylaştığı bu yapım komedi unsurunuda içinde barındırıyor. Fakat aile ortamında izlenilmemesi gereken filmlerden biri..

gopmat19 avatar gopmat19 23 Kasım 2012 12:43:54

5

konusu standart amerikan filmlerinden,ama başroldeki sanatçılar filmi izlenir kılıyor,boş vakti olanların izleyebileceği bir film ama illaki izlenmesi gerekilen bir film değil.

yedikule_zindanı avatar yedikule_zindanı 29 Aralık 2011 06:23:12

9

Film güzel.Kamera açıları ile de çekimleri,renklendirmesi iyi olmuş ve full hd kalitede izlenirse seyri güzel bir film..Jamie filmde sempatik güleç yüzlü hali ile sevimli bir tipte..Sevişme sahneleri de var.Hollywood yazısının bir harfine çıkıp birbi rleri ile konuşmaları esnasında gelen polis helikopterin uyarısı ile o olayı filmi izleyince anlarsınız..Kız aşağıya atlıyor erkek arkadaşı ise atlayamıyor tabi..Ve devreye polis helikopteri giriyor.

Yandex.Metrica