Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

İzmir'ın Kavaklarıbenimsinema

20 Aralık 2016 16:47

Sevmem ben böyle eskiya efe filmleri. Hem orjinal olmasina ragmen ses kesikligi ve montaj da hata var. Figenle ekrem birbirini sever fakat figenin dedesi ekreme vernek istemez.ekrem figeni igfal eder. Figen yinede yar olmaz. Rakipi hüseyinle savasirken figenin dedesi vurulur. Suc ekreme gider. Ekrem hapisten daga kacar. Nami yayilir artik. Intikamini alir.

Cevap Yaz

aliarici

25 Ocak 2016 09:09

"İzmir'in Kavakları" filminin tamamına yakını Çorum ilinin İskilip İlçesinde çekilmiştir. Sadece bir iki kısa deniz sahnesi İskilip dışında çekilmiştir. Filmde rol alan ve figüranliık yapan İskilip'liler vardır

Cevap Yaz

Göztepe

17 Nisan 2014 00:01

Çavdarlı Murat Efe'nin hayatını konu alan bir film ege şivesi hapis firar efelik gibi şeyler filmde fazlasıyla mevcut. Rahmetli Ekrem Bora'ya çavdarlı rolü yakışmış adaletli,ezilmiş,gözüpek rollerde Ekrem Bora çok başarılıydı. Sadece filmin görüntü kalitesinde ve zaman zaman kesik seslerde sıkıntı var onun dışında bir eksiklik yok filmde.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

9 Mart 2010 13:04

BU FİLM: İzmir yöresinde nam salmış çavdarlı Murat efe'nin kahramanlık destanı. Çok eski bir film olduğu için teferruatlı bilgi aktaramıyorum... Benim esas dikkatime çeken bu filmin tanıtımı olan oyuncu listesinin içinde "Hülya KOÇYİĞİT" isminin karıştılmış olması, enteresan. 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica