Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Doktorlar 4. Sezon

Doktorlar 4. Sezon

7,67

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Dram

Yönetmen: Oğuzhan Tercan Oğuzhan Tercan

Ülke: türkiye

Oyuncular: Kemal Pekser, Çağlar Sayın, Oya Okar, Funda Pelin Kurt, Oya Akar, Zerrin Nişancı, Selen Seyven, Alpay Kemal Atalan, Gülçin Santırcıoğlu, Cemal Toktaş Devamını Gör...

Konusu : Beyin Cerrahı Opr. Dr. Levent Atahanlı ve Asistan Dr. Ela Altındağ.. Bu destansı aşkta bizleri neler bekliyor? İlişkilerindeki sorunları aşabileceklermi? Şef Asistan Dr. Zenan Parlar... Suat ile Zenan'ın evliliğini bitiren şey nedir? Zenan, çocuk sahibi bekar bir anne olarak, doktorluk kariyerine devam edebilecek mi? Acil Tıp Uzmanı Opr. Dr. Kaan Uygun ile Asistan Dr. Direnç Kurt. Travmatik bir geçmişe sahip Kaan ile tam hırçın Direnç'i bir araya getiren olay nedir? Direnç ile Kaan, birbirlerinin yaralarını daha fazla kanatmadan nasıl saracaklar? Asistan Dr. Gülümsün Kaya ile Asistan Dr. Ozan Ertürk... Lise yıllarından arkadaş olan Ozan ile Gülümsün'ün yolları, bu kez çalıştıkları hastanede kesişir. Geçmişten gelen bu masum ancak yaşanmamış aşk nereye gidecek? Çocuk Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Murat Demir ve Ortopedi Cerrahı Opr. Dr. Tuba Aygün ve Asistan Dr. Arzu Altındağ... Murat ile Tuba beraberliğini Arzu'nun gelişi nasıl etkileyecek? Asistan Dr. Hasan Turay. Hasan boşanıp hastaneye geri döner ama arkadaşlarıyla aralarındaki açığı kapatmaya çalışırken gönlünü, yeni asistan Arzu'ya kaptıracaktır. Şimdi Arzu, kimi seçecektir? Murat Demir'i mi yoksa Hasan Turay'ı mı?bltszlk

6 Şubat 2011 13:02

Show Tv'de yayımlanan,Cüneyt Türel Kutsi,Leyla Göksun,İlker İnanoğlu,Yağmur Atacan,Melike Güner'in başrolde oynadıkları  ''Doktorlar'' dizisi  Show Tv tarafından çekimleri durduruldu..Show Tv'de tekrarları çok izlenince yeniden çekilmeye karar verilen dizi reyting kurbanına gitti.Show TV'de tüm ekibe saygısızlık yapmaktan vazgeçmiyor.Tüm oyuncuları sevgiler.

Cevap Yaz

0k3v1n0

5 Aralık 2010 22:11

Hastanede hayat devam ediyor. Hergün çeşitli vakalarla karşı karşıya kalan Doktorlar, özel hayatlarında da kaldıkları yerden devam edecekler mi, bizleri ne gibi değişiklikler bekliyor? Tüm oyuncularına saygılar..

Cevap Yaz

bltszlk

3 Aralık 2010 22:11

İlk yorum benden olsun.Show Tv'de 2.yapımında ''Doktorlar '' dizisi bugün başladı hadi hayırlı olsun tüm ekibe.Eski kadrodan Cüneyt Türel (Haldun),Kutsi (Levent),Yağmur Atacan (Hasan), var.Zeynep Ergene yerinede Leyla Göksun Ela rolünü oynuyor.İzlerken kesin eski tadı arıcam.Eski kadrodan 3 kişi var.

  Tüm ekibe başarılar dilerim...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica