Tehlikeli Aşk

7,83

( 3 kişi yorum yaptı )

Tehlikeli Aşk

(Kites)

Sinema Filmi

2010

Ağır yaralı bir adam, Meksika çölünün sert arazisinde çöl sıcağında ölüme terk edilir. Bu kişi J.dır. Bir zamanların tasasız genç adamı. Şimdinin aranan suçlusu…Onu hayatta tutan tek şey ise büyük aşkı Natasha’yı bulmaktır. Natasha başka bir kişiyle nişanlıdır ama J.’ye kavuşacağına emindir. Bu büyüleyici güzellikteki kadın hayatına girdiği erkeklerin yaşamını sonsuza dek değiştirir.

Künye

Yönetmen Anurag Basu
Senaryo ,
Müzik Rajesh Roshan
Görüntü Yönetmeni Ayananka Bose
Vizyona Giriş Tarihi 14 Ocak 2011
Süre 130 dk
Tür Aksiyon, Dram, Duygusal, Gerilim
Ülke Hindistan

Firmalar

Chantier (Dağıtımcı)
Hasılat 25.717,0 TL
Toplam İzleyici 2.896
Vizyonda Kaldığı Hafta 10 Hafta

Son Yorumlar (3)

Tuba.Artan avatar Tuba.Artan 13 Eylül 2017 12:00:15

10

Hrithik Roshan filmde ki rol arkadaşı Meksika'lı Barbara Mori ile ilişki yaşayıp, eşini aldattığı için sonradan yuvasından oldu ve boşandılar...
Böyle de kötü bir özelliği mevcut filmin..

jeniferdeniz avatar jeniferdeniz 25 Nisan 2011 10:55:04

türkiye'de vizyona gireceğini öğrendiğim an havalara girdiğim ama 'kites' adlı bir filmi tehlikeli aşk diye ucuz pembe dizi isimleri gibi önümüze sunan sinemacılarımız yüzünden izlemeye gitmediğim filmdir. internetten izledim. film için şunu söyleyeb ilirim aslında başlarda hoppa bulduğum polisiye klişe ve basit olduğunu düşündüğüm bir filmdi. mutlaka her güzel yapım için öncesinde düşündüğüm sinirbozucu önyargılarım vardır benim. bu adetimi bunda da gerçekleştirdim. izlediğimde ise bir polisiye dram ve müzikal için çok akıcı çok iyi olduğunu gördüm. yani bu tür filmlerden 'abi ne filmmiş hayatımı değiştirdi' tarzında filmler çıkmaz zaten ama türünü göz önüne alırsak gene gayet iyiydi ilerleyişi ama filme tam anlamıyla vurulmamıştım ta ki final sahnesine kadar... vuruşu en unutulmayacak yerden yapmışlar kesinlikle.. barbara mori o karmaşık duyguyu beklediğimden çok daha olgunlukla ve ehliyle yansıtmış ve son sahneyi her izlediğimde bir garip oluyorum. beni de böylesine vuran macera müzikal türünde yapım yoktur yani.

ÇiğdemAsya avatar ÇiğdemAsya 11 Şubat 2011 12:45:02

9

'Kites' ile Bollywood sonunda kendi sınırlarını aşıp mekanını genişletti. Latin Amerika'da oynayan film, Hindistan estetiği ile bağdaşınca bir şaheser çıkmış ortaya. Sahnelerin tasarımı ve renkler ile meydana getirilen atmosfer kelimenin tam anlamıyl a büyüleyici! Baştan sona tamamiyle estetik bir hava içine bürünmüş olan bu film sahneleri ve özellikle de oyuncuların büyük başarıları ile hafızalara kazınıyor. Hrithik fiziği ve stiliyle rolüne mükemmel oturmuş. Barbara ile güzel de bir uyum sağlamışlar. Aralarındaki sevgi taşıyor bu filmi, şekillendiriyor. O denli kuvvetli ve gerçekçi ki aşkları, acaba gerçekten bir şeyler hissetmişler midir film çekiminde diye sormaktan geri alamıyor kendini seyirci. Sahnelerin bir çoğu defalarca izlenecek bir güzellikte. Çok beğendim ve mutlaka tekrar tekrar seyredip bu duygu şölenini tatmak istiyorum!

Yandex.Metrica