Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Exam (Exam)

Exam

7,20

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 41 Dk Gizem Gerilim Gizem, Gerilim
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Stuart Hazeldine Stuart Hazeldine

Ülke: ingiltere

Oyuncular: Colin Salmon, Jimi Mistry, Luke Mably, Nathalie Cox, Gemma Chan Devamını Gör...erakman

24 Haziran 2017 13:02

Bunca gizem iceren bir filmin sonunun beni cok daha fazla etkilemesini beklerdim.Izlenebiilir ve insanda merak uyandirir bir film fakat izlememek de cok sey kaybettirmez seyirciye.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

7 Eylül 2014 09:58

Bizim eksik sayfalar filminin esinlendiği güzel bir gizem gerilim filmi.

Cevap Yaz

portiangel

15 Mayıs 2013 14:25

Tek mekanda başlayıp biten çok fazla film izledim mi şu an hatırlayamadım.Testere 1 de tek mekanlı bir filmdi ama bu onun kadar sivri değil maalesef.Genede sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film.Tek bir soru var ama önce soruyu bulmalısınız.İnsan tabiatının ne kadar sabırsız ve bencil olduğunu sergileyen filmin sonunda soruyu duyduğunuzda size biraz tırt bir film gibi gelebilirçok fazla gerilimden ziyade içinde gizem olan bir film..tavsiye ederim.

Cevap Yaz

Mardinliasur

5 Ekim 2012 20:51

Bir film den daha çok mesaj vermeyi başaran bir gerilim gizem filmi sizi içine alınca farklı bir dünyadan bakıyorsunuz olayların gelişimi hakkında bilgi verilmemesi sizlere biraz daha filmin izlenilmesini kılıcı kılıyor filmin tek mekanda geçmesi biraz daha merak duygusunu yakalıyor. Kazanmak için Zeka Önemlidir ; Fakat onu Doğru Kullanmak Gerekir. Heralde bu replik biraz filmi anlatmaya yeterliydi filmin geneline baktığımızda ise bence başarılı bir senaryo çıkartılmış kapalı bir ortamda bir çok zeki insanın arasında daha dahi sini bulmak heralde en zor işlerden biridir bunu yapabilmek için ortaya gizem koyarsın vede o gizem etrafında insanlar artık belirli bir amaç doğrultusunda yürümeye başlarlar bazıları grup içinde tek yürür bazıları ise beraber çalışırak bir şey ler yapmaya çalışır Filmin eksik yerlerine gelirsek basit bir teknik ile yapılması belki sizleri biraz boğabilir oyuncuların ünlü olmaması sizleri Filmden soğutabilir ama genede normal oyuncularla bu film gayet güzel yapılmış diğer bir noktada ise Şirketin yöneticisinin ilk sahnede kendini göstermesi biraz acayibime gitti. Mekan konusunda fazla sıkıntı yoktu ama mekan da ki o ışıklar vede ışıklar hakkında genel bilgiler sıkıcı idi her ışığın altında başka bir renkte ışık çıkması biraz beni sıkmıştı PUAN:7.5

Cevap Yaz

ceyhun_mr

21 Kasım 2011 01:52

film gizem dolu,izleyiciyi meraklandırıp zaman zaman da gererek kendini izlettiriyor. Ancak film bir yerden sonra sıkmaya başlıyor ve de vasat br finalle de sona eriyor.Yani ilginç konusu olan, gizem dolu ama sıradan bir film.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica