Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Şüphe

Şüphe

7,75

(6 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Dram

Yönetmen: Nisan Akman Abdullah Oğuz Nisan Akman, Abdullah Oğuz

Ülke: türkiye

Oyuncular: Dilek Serbest, Zafer Önen, Birol Erdinç Sel, Batur Belirdi, Ayhan Türk, Hakan İlçin, Selçuk Özdoğan, Begüm Benian, Sevinç Kumaş, Ebru Ojen Şahin Devamını Gör...

Konusu : Yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un yaptığı, senaryosunu Zülküf Yücel'in kaleme aldığı, yapımcılığını da Elif Ayşe Durmaz'ın yaptığı Şüphe; pırıltılı dünyaların ardındaki karanlığı ve herkesin içinde olduğu gizli hesaplaşmaları konu alıyor. Türkiye'nin en varlıklı ailelerinden Kutlu Ailesi, şok bir ölümle sarsılır. Aynı anda bir başka kişinin hayatı da, annesinin öldürülmesiyle yerle bir olmuştur. Bu kişi, Kutlu'ların gizli varisi, İpek'tir. Bu iki ölüm, beraberinde hiç beklenmedik olaylar getirecektir. İpek, Kutlu Ailesi'nde başlayan miras mücadelesinde tüm dengeleri altüst edecek, bir yandan annesinin katilini ararken, bir yandan da içine girdiği bu görkemli dünyanın kurallarını yavaş yavaş öğrenecektir.Kleberson

9 Şubat 2015 01:16

6 bölümde bitti

Cevap Yaz

bltszlk

12 Şubat 2011 10:13

Şüphe dizisi geçen gün final bölümü değilde devamı var gibiydi.Bu dizide reyting yüzünden kalktı.Herşeye yazık diyorum.Kanal D'nin tahlisizliği.

Cevap Yaz

zoran

3 Şubat 2011 16:14

emege saygı duymak lazım ama birde türk seyircisine sunulan ortada.reytingler zaten bu kötü işin,dallas özentisi yapımın cevabını veriyor.yakında sanırım kaldırırlar.açıkcası kaldırmalarıda gerekir.ismail hacıoğlunu da çok yapay bir tipe büründürmüşler hiçbir dogallıgı yok.tek tük iyi oyuncu varsada harcanmış.

Cevap Yaz

bltszlk

25 Ocak 2011 00:50

  Kanal D 4,5 yıl süren ''Yaprak Dökümü'' nün yerine çarşamba akşamları yine ses getirecek bir diziyi seyircisiyle buluşturuyor.İlk bölümü 5 Ocak'ta ekrana gelen ''Şüphe'' dizisi oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle dikkat çekiyor.Dizide Selin Demiratar,İsmail Hacıoğlu,Serkan Altınorak,Uğur Karabulut,Güngör Bayrak,Burcu Kutluk,Müge Boz, ve Burhan Öçal başlıca rolleri paylaşıyor.Abdullah Oğuz'un yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosuna Zülküf Yücel imza atıyor.D productions'un imza attığı  ''Şüphe'' pırıltılı dünyaların ardındaki karanlığı ve herkesin içinde olduğu gizli hesaplaşmaları konu alıyor.

   Selin Demiratar (İpek); Sedat Kutlu'nun yasak ilişki sonucu doğan kızı .Annesi öldürüldükten sonra Türkiye'nin en zenginlerinden birinin kızı olduğu öğrendi.

    İsmail Hacıoğlu (Aziz) ;İpek'in üvey kız kardeşi.Çocukken her isteği yapılmış ve üzerine öyle çok titrenmiş ki,bu yüzden kendine güveni zayıf biri olmuş.

    Serkan Altınorak (Tarık); Aziz'in abisi.Babası gibi hırslı,tuttuğu koparan bir yapısı var.Şirketin geleceğini güvenceye almak için her yolu mübah buluyor.

     Uğur Karabulut (Cüneyt); Annesinin babasından ayrılıp Sedat Kutlu'yla evlenmesinden sonra Kutlu ailesinin göz alıcı evinde yaşamaya başladı.Bu hayata alışamadı.

     Güngör Bayrak (Cavidan); Cüneyt'in annesi ikinci evliliği Sedat Kutlu ile yaptı.Bir yıl sonra Aziz'i  dünyaya getirdi.Rahatı için birçok şeyi görmezden geliyor.

      Burcu Kutluk (Serap);  Tarık Kutlu'nun sekreterliği yapması herşeyi değiştirdi.Tarık'la evlendi,başlarda iyi evliliği sonradan bozuldu.

      Müge Boz (Meltem);  Sedat Kutlu'nun torunu.10 yaşındayken annesini ve babasını kaybettiği için dedesi ve Cavidan ona gözleri gibi baktılar.

     Burhan Öçal (Necdet); Demircan Holding'in patronu.Sedat Kutlu'nun illegal yönetiminden en fazla kendi ailesi gibi görüyor.Kutlu Holding'i ele geçirmek istiyor.

   Kanal D'nin yeni dizisi  ''  Şüphe''  yoğun siyah rengi olduğu için reytingden kaybeder.

   Tüm ekibe sevgilerimle...

Cevap Yaz

pavlon

20 Ocak 2011 13:18

Son bölüm süperdi Dizinin aynı süperlikte devam edeceğini ümit ediyorum.

Cevap Yaz

pavlon

13 Ocak 2011 15:04

Süper bir yapım. Bu diziye  emek veren herkese  çok minnettarım.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica