Americano

7,80

( 1 kişi yorum yaptı )

Americano

(Americano)

Sinema Filmi

2011

Paris'te yaşayan Martin (Mathieu Demy) çok uzun yıllardır görmediği ve çok az tanığı annesi ölünce, miras işi ile ilgilenmek için Los Angeles’a gider. Fakat annesinin vasiyetinden çocukluk arkadaşı Lola 'ya (Salma Hayek) evini miras bıraktığını öğrenir. Martin Los Angeles barlarında bir taraftan annesinin eski arkadaşını ararken bir taraftanda geri dönüşlerle çocukluğunda geçmişi ile yüzleşir.

Künye

Yönetmen Mathieu Demy
Senaryo
Müzik Grégoire Hetzel
Görüntü Yönetmeni Georges Lechaptois
Süre 90 dk
Tür Dram
Özellikler Renkli
Ülke Fransa

Son Yorumlar (1)

mkurtsen avatar mkurtsen 09 Mart 2013 08:58:21

9

Anne-Oğul sevgisizliği, aslında sevgisi üzerine bir Fransız Draması.
Fransız oyuncu Mathieu Demy'nin (Agnés Varda'nın oğlu) ilk uzun metraj filmi. 2011 Toronto ve San Sebastian Film Festivallerindede yarışan film, İlkler için hiçte fena değil. Güze l Kadroda Dr. Jivago'nun Tonya'sı Charlie Chaplin'in kızı Geraldine Chaplin ve Marcello Mastroianni ve Catherine Deneuve'ün kızları Chiara Mastroianni ile Meksikalı Salma Hayek var,
Paris'te yaşayan Martin (Mathieu Demy) çok uzun yıllardır görmediği ve çok az tanığı annesi ölünce, miras işi ile ilgilenmek için Los Angeles’a gider. Fakat annesinin vasiyetinde evini çocukluk akadaşı Lola 'ya (Salma Hayek) miras bıraktığını öğrenir Lola annesini hiç bırakmamış, ölene kadar onunla arkadaşlık etmiştir.. Martin Los Angeles barlarında bir taraftan annesinin eski arkadaşını ararken bir taraftanda geri dönüşlerle çocukluğunda geçmişi ile yüzleşir.
Konusu Amerika'da geçen güzelce bir Fransız Filmi.İzleyebilirsiniz
10/8

Yandex.Metrica