Johnny English'in Dönüşü

7,80

( 0 kişi yorum yaptı )

Johnny English'in Dönüşü

(Johnny English Reborn)

Sinema Filmi

2011

Rowan Atkinson bir komedi casus gerilim filmi olan Johnny English’in Dönüşü (Johnny English Reborn) ile korku ve tehlike nedir bilmeyen gizli ajan rolüne geri dönüyor. Son macerasında, Majestelerinin Gizli Servisi’ndeki bu beklenmedik istihbarat ajanının bir grup uluslararası katili, bir dünya liderini ortadan kaldırmadan ve global bir kaosa yol açmadan durdurması gerekiyordu.

MI7’nin en başarılı casusu parmaklıklar ardından kayıplara karıştığından beri, Asya’nın gözden uzak bölgelerinde eşsiz yeteneklerini bileyliyor. Ama üstleri Çin başkanına düzenlenmesi planlanan bir suikast girişimini haber aldıklarında bu sıradışı ajanın da peşine düşüyorlar. Dünya ona bir kez daha ihtiyaç duyarken Johnny English yeniden işinin başına geçiyor.

Yaptıklarını telafi etmesi için tek bir şansı olan Johnny English’in, KGB, CIA ve hatta MI7 arasındaki komplo ağını çözebilmek için ileri teknolojiye sahip âletlerle çalışması gerekiyor. Devlet başkanları konferansı boyunca, birinin hepimizi korumak için hiçbir hileyi gözünden kaçırmaması gerekiyor. Johnny English için felaket bir seçenek olabilir ama başarısızlık asla.

Künye

Yönetmen Oliver Parker
Senaryo ,
Yapımcı Tim Bevan , Debra Hayward
Müzik Ilan Eshkeri
Görüntü Yönetmeni Danny Cohen
Vizyona Giriş Tarihi 28 Ekim 2011
Tür Komedi
Özellikler Renkli
Ülke Fransa Ingiltere Israil Japonya

Firmalar

UIP (Dağıtımcı)
Hasılat 522.347,0 TL
Toplam İzleyici 43.529
Vizyonda Kaldığı Hafta 46 Hafta

Son Yorumlar

Yandex.Metrica