Çatı Katı

7,67

( 2 kişi yorum yaptı )

Çatı Katı

(Loft)

Sinema Filmi

2010

Evli beş arkadaş, metresleri ve sevgilileri ile yaşayacakları özel anlar için trend bir ‘çatı katı’ kiralarlar. Ortak kiralanan bu çatı katının 5 adet anahtarı vardır ve her şey planladıkları gibi mükemmel gitmektedir. Bu durum çıplak bir kadın cesedinin çatı katındaki yatakta bulunmasına kadar devam eder. Kim olduğunu ve oraya nasıl geldiğini bilmedikleri bu meçhûl kadın bir anda her şeyi altüst eder. Birbirlerini suçlamaya başlayan grup üyeleri haklarında çok şey bildiklerini düşündükleri arkadaşları hakkında aslında ne kadar az şey bildikleri gerçeğiyle karşı karşıya kalırlar…

Künye

Yönetmen Antoinette Beumer
Senaryo
Müzik Wolfram de Marco
Görüntü Yönetmeni Danny Elsen
Vizyona Giriş Tarihi 15 Temmuz 2011
Süre 108 dk
Tür Gerilim, Komedi
Ülke Hollanda

Firmalar

M3 Film (Dağıtımcı)
Hasılat 118.088,0 TL
Toplam İzleyici 12.970
Vizyonda Kaldığı Hafta 15 Hafta

Son Yorumlar (2)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 10 Nisan 2015 15:39:38

7

2008 yapımı belçika yapımı filmin sahne sahne aynı çekilmiş hollanda versiyonu bu film biraz daha tempolu ve amerikan filmleri tarzında ilerliyor ama anlamadığım ilk filmle aynı sürprizi kullanmak sürpriz oluyormu yinede izlenebilecek iyi bir gerili m gizem filmi.

erakman avatar erakman 22 Aralık 2012 14:16:02

9

Güzel film hatta çok güzel.Ama bu kadar entrika insanı film bittiğinde biraz yormuş oluyor.Gerçek katili filmin sonuna kadar anlıyamıyorsunuz.Sıradan bir suç filmi diyerekden açıp izlemiş olduğum film beni gayet memnun etti.İzleyin mutlaka ))

Yandex.Metrica