Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Pazarları Hiç Sevmem (Pazarları Hiç Sevmem)

Pazarları Hiç Sevmem

7,20

(6 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 27 Nisan 2012 Dram Duygusal Dram, Duygusal
IMAX 2d 2d

Yönetmen: Rezzan Tanyeli Rezzan Tanyeli

Ülke: türkiye

Gişe: 15.161

Oyuncular: Melisa Sözen, Burhan Yıldız, Nesrin Yılmaz, Şebnem Dilligil, Ayşen Gruda, Hasibe Eren, Kenan Demirok, Umut Kurt, Ezgi Mola, Edhem Dirvana Devamını Gör...

Ödüller: En İyi Görüntü Yönetmeni

Konusu : Babası hastanede yatan Oğuz'un yıllardır içten içe sevdiği Ayşe başkasıyla evlenir. Deniz ise işsiz, terk edilmiş ve hayattan umduğunu bulamadığı için mutsuz bir kadındır. Oğuz ve Deniz tesadüfen tanışırlar ve birbirlerine iyi gelirler.

Danışman

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Yazım Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Efektler

Oyuncu Seçimi

Müzik ekibi

Tasarım

Ulaşımmansuryıldırım

24 Şubat 2015 11:36

Filim beklediğim gibi çıkmadı hayal kırıklığına uğradım sadece oyunculuklarda edhem dirvana ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen iyi bir performans göstermiş normalde iş adamıymış tebrik ederim bence çok yakışıyor oyunculuğa devam etmeli diğer oyuncuların ortalama bir performansı var filmin en iyi yanı 85 dakikada bitmesi bu filmi sıkıcı olmaktan kurtarmış ama bu kadrodan çok iyi bir filim çıkabilirdi ayrıca filmin temposu çok düşük sanat filmi gibi ilerliyor filim gri bir tonda çekilmiş bu filmi sıkıcı yapıyor yer yer ayrıca filimde bir reklam filmi ve tv filmi havasıda var bir ilk filim olsada yinede bu kadrodan daha iyi bir filim çıkabilirdi bence orta düzeyi geçemeyen vasat bir film.

Cevap Yaz

gururalp

10 Ekim 2013 21:50

tv filmi havasında bir film ayrıca melisa sözende hep aynı oyunculuk oyunculuğu hep aynı

Cevap Yaz

mkurtsen

8 Ocak 2013 22:56

Kadın yönetmen resmen saçmalamış, saçmalamış diyorum senaryoyuda kendisi yazmış. Absürtlüğün doruklarında geziyor .Hiç İnsan Hastaneden ölüsünü aldığı babasını giydirip, kuşatıp, arabasının arkasına oturtturup (yatırmıyor bile) kilometrelerce yol katedip, gömüleceği şehire kadar getirir mi?. Ceset yıkılmıyor bile. Neymiş arabasını çok seviyormuş, herkes sever arabasını Fantastik film mi yapıyorsun, mübarek. Eğer fantastik film yaptığını zannediyorsan bir tek kendi kendine (veya babanın ruhunun kullandığı) yürüyen otomobil ile fantastik film olur mu? Rezzan Hanım .Birde birbirinden hoşlanan iki genç filmin başından sonuna kadar birlikte oluyor, tık yok. Onlar etten kemikten değil mi? Yoksa ruhsuzlar mı?. Çocuk herhalde babasının yasını tuttu. Yazık kıza o kadarda bekledi. Filmin kazancı Ethem Dirvana. İlk filmi olmasına rağmen iyi bir oyun çıkarmış. bilmiyorum rolünü konuşmuş mu? Dublaj mı. Fiziği sinema için çok uygun, oyunuda fena değil. Birde rolünü konuşmuşsa gelecek vadediyor demektir. Güzel bir film yapmak için her türlü araç gereç, oyuncu var, ama olmamış. 10/5

Cevap Yaz

Burak67

25 Aralık 2012 18:36

ÇOK SAÇMA Bİ FİLM... oğuzun babası vefat ediyor orasını anladık. filmin ilerleyen zamanlarında oğuzun babası 'dirilip' oğuzun arabasını alıp kaçırıyor. bunun detaylarına niye girilmedi?

Cevap Yaz

muratakser

12 Ekim 2012 00:17

Güzel bir başlangıç. Fantastik masalsı öğeleriyle dikkat çekici.

Cevap Yaz

Nümayiş

30 Nisan 2012 10:57

Çok şeker bir film, Melisa da, Edhem de, Umut da, Ayşen Gruda da, göçmen güzeli de çok çok başarılı. Alçakgönüllü, iddiasız bir film olmuş. Bu tip filmleri çok severim. Tüm ekibi kutluyorum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica