Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Yalancı Bahar (Yalancı Bahar)

Yalancı Bahar

6,40

(6 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Dram

Yönetmen: Serkan İpekören Görkem Turgut Serkan İpekören, Görkem Turgut

Ülke: türkiye

Oyuncular: Barış Aksavaş, Leyla Okay, Engin Gürmen, Zeynep Kızıltan, Özcan Varaylı, Bahar Akça, Onur Kılıç, Cevdet Arıcılar, Ayda Aksel, Merve Sevi Devamını Gör...

Konusu : Zeynep, İstanbul'un köklü ve varlıklı bir ailesi olan Karaman'ların gelinidir. Kocası Mehmet'i aşkla sevmekte, oğlu Ömer’in üzerine titremektedir. Arkadaşı Deniz ile açtıkları serada bitkilerle, çiçeklerle uğraşmaktadır. Kısacası Zeynep hayatının en mutlu ve huzurlu günlerini yaşamaktadır. Fakat bu yalancı bahar uzun sürmez. Geçmişte yaptığı bir hata Zeynep’in hayatını kâbus gibi çökecektir. Zeynep henüz 20’li yaşlarının başlarındayken Bodrum’da yaşamakta, Selim’i sevmektedir. Gençliğin de verdiği kayıtsızlıkla Selim’i başlarda hiç sorgulamaz, onun para kazanmak için kurduğu kumpasların bir parçası olur. Bir süre sonra ise yaptıklarının doğru olmadığını anlayan Zeynep, devam etmek istemediğini söyler. Fakat Selim’in vazgeçmek gibi bir niyeti yoktur, hatta işleri daha da büyütmek istemektedir. Zeynep ise kurtulmakta kararlıdır ve bu girdaptan kurtulmanın çaresini Selim’i ihbar etmekte bulur. Yıllar sonra tahliye olan Selim, kafasında kurup olgunlaştırdığı büyük bir intikam planıyla harekete geçer. Ancak hesaba katmadığı bir şey vardır. Zeynep’e olan aşkı… Bu aşka tekrar sahip olabilecek mi? Bunu da zaman gösterecektir.Sinemakralı1

15 Mart 2020 06:10

Ortalama bir diziydi bu dizide fahriye evcen ile ilgili olaylar magazinde yer almıştı dizide kostümcü ile sorunlar yaşadığına dair 9.bölümde final yapmıştı.

Cevap Yaz

Kleberson

28 Aralık 2014 14:49

9 bölüm süren bir diziydi

Cevap Yaz

yslcm_yasemin

12 Eylül 2011 19:20

sevgili melisrenan, dizideki ses cansel elçin'in kendi sesidir. ilk defa türkiye'de bir dizisinde dublajsız olarak rol alıyor. fransız aksanından dolayı yapımcılar şimdiye kadar dublaj kullanmayı tercih ettiler. ama ilerleyen yıllarda türkçesini gayet düzeltti. ben şahsen beğendim :).

Cevap Yaz

t_rex

5 Eylül 2011 22:34

türkan şoray ve kadir inanırıın başrollerini paylaştığı "unutulan kadın" yapıtın versiyonu . hikaye ana tema bu filmden alıntı. acaba sadece ben mi fark ettim.adını unuttuğum başrolde ki bayan rolünün hakkını şimdilk veremiyor. bir "aşkı memnu" esintisi yaratılmaya çalışılmış. uzun soluklu olacağını sanmıyorum ama bu dizi sektörü reyting düşüklüğünü ve fiyaskolarını görünce  bir anda yön değiştirip kulvarı başka yöne çekmede bir numaralar.

Cevap Yaz

melisrenan

5 Eylül 2011 21:32

cansel elçin'i kim seslendiriyorsa çok kötü olmuş, hiç uyum sağlamamış, kötü adam oynuyor diye kalın bir erkek sesi tercih etmişler ama sevmedim, keşke kendi seslendirseydi olmamış.

Cevap Yaz

emre84

19 Ağustos 2011 11:20

Cast mükemmel umarım iyi bir dizi olur

Cevap Yaz
Yandex.Metrica