Herkes Ölecek

(No One Lives)

Sinema Filmi

2012

Bu ilginç korku-gerilim filminde zalimler ile mağdurların rolleri değiştiği gibi, her iki tarafın da başı derde giriyor. Acımasız bir çete, genç bir çifti rehin alır; hiçliğin ortasında bir yerlerdeki terk edilmiş bir eve gizlenirler. Kaçırılan kız öldürülünce erkek arkadaşının pek de zavallı olmadığı ortaya çıkar; roller değişir. Çetedekiler şimdi onların canını almaya yemin etmiş zeki ve acımasız bir katilin ağına düşmüştür. Başarılı seri katil filmi The Midnight Meat Train / Dehşet Treni´nin yönetmeni Ryûhei Kitamura´nın bu yeni filminin ilk gösterimi Toronto Film Festivali´nde yapıldı.

Künye

Yönetmen Ryuhei Kitamura
Senaryo
Vizyona Giriş Tarihi 17 Mayıs 2013
Süre 86 dk
Tür Gerilim, Korku
Ülke ABD

Firmalar

Tiglon (Dağıtımcı)
Hasılat 211.677,96 TL
Toplam İzleyici 25.352
Vizyonda Kaldığı Hafta 18 Hafta

Son Yorumlar (1)

mkurtsen avatar mkurtsen 24 Temmuz 2013 23:58:33

9

Luke Evans ile Ryuhei Kitamura aynı filmde buluşunca izlemek farz oluyor, Kitammura'nın Bradley Cooper'li Midnight Meat Train'nine sağlam bir film olarak olumlu yorumlar yapılmıştı.Bu film içinde olumlu yorumlar vardı, bu yüzden bende herhalde çok şey bekledim filmden. Sonuç tam bir hayal kırıklığı oldu.
Oyunculuklar güzel yönetim güzel, ,atmosfer güzel, sinema olarak güzel, ama iş bununla bitmiyor, anlattığın hikayeyede katılmalıyım, mantıklı ve bilimin izah edebileceği türden olmalı, herkes çok beğendiğini yazmış, kimse kusura bakmasın bağırsaktan, içten adam çıkması gibi saçmalıklara tutunan bir filmi ciddiye alamam.
Allahtan çokta uzun değilmiş. Sadece 86 dakikamı aldı.İsteyen izlesin
10/7

Yandex.Metrica