Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Umutsuz Ev Kadınları 1. Sezon

Umutsuz Ev Kadınları 1. Sezon

8,25

(10 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Komedi Dram, Komedi

Yönetmen: Merve Girgin Eylem Koza Merve Girgin, Eylem Koza

Ülke: türkiye

Oyuncular: Atilla Pekdemir, Aliye Esra Salebci, Nurhan Özenen, Vural Buldu, Melda Gür, Hikmet Körmükçü, Burak Timorci, Aydın Genç, Şaban Gürsoy, Devrim Özder Akın Devamını Gör...

Konusu : Tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen Desperate Housewives’ın yerli versiyonu olan dizide; Songül Öden dizinin orijinalindeki 'Susan' karakterini, Bennu Yıldırımlar, 'Bree' karakterini, Evrim Solmaz, 'Gabrielle' karakterini, Ceyda Düvenci 'Lynette' karakterini ve Özge Özder de 'Edie' karakterini canlandıracak. Beş kadının başrolleri paylaştıkları ve kadın kahramanların da kadınlığın birer aşamasını temsil ettikleri “Umutsuz Ev Kadınları” , Songül Öden içindeki çocuğu öldürememiş, hayalci ve sakar çocuk kadın “Yasemin”i, Bennu Yıldırımlar kusursuz eş “Nermin”i, Evrim Solmaz hayatı flört edip eğlenmekten ibaret sanan daimi genç kız “Zeliş”i, Ceyda Düvenci müebbet anne “Elif”i ve Özge Özder de cilveli ve şuh görünümlü “Emel”i canlandıracak.

Yapımcı

Danışman

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

Diğerseri_fe

21 Mart 2012 14:08

en başarılı bulduğum uyarlamalar arasında yer alıyor.Zeliş ve kudret ikilisine bayılıyorum :))) oyuncuların ve castın tamamıistisnasız çok başarılı :)

Cevap Yaz

t_rex

27 Kasım 2011 17:46

içten, sıcak ve samim bir dizi.

Cevap Yaz

portiangel

12 Kasım 2011 11:45

hepside harika oynamışlar rollerini.Dizinin orijinalini izlemedim ama çok beğendim sanırım Amerikada 7 sezon yayınlanmış.İlginç bir formatı var.Sonunu merak etmiyorum sadece dizinin akışına müptela oldum..  :)

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

24 Ekim 2011 00:21

Ben de bu dizinin orijinalini izlemedim ama; TV de dikkatime çektiği için de izledim. İzlediğime de değdi doğrusu.. Bi' kere cast'ı çok çok iyi. Elif, Ceyda DÜVENCİ Yasemin, Songül ÖDEN Zeliş' Evrim SOLMAZ Nermin' Bennu YILDIRIMLAR Emel, Özge ÖZDER hepsi de ev kadınını, değişik pozisyonlar da başarı ile oynamaktalar. Henüz bir bölümünü izlememe ragmen en çok Ceyda DÜVENCİ & Songül ÖDEN & Evrim SOLMAZ'IN oyunlarını beğendim.. Erkek te: Sinan, Serhat TUTUMLUER Cemil, Metin BÜKTEL Gayet başarılılar. İler ki bölümlerini izlemek istediğim bir dizi diyebilirim..

Cevap Yaz

delikadir39

10 Ekim 2011 23:00

O halde adı değişik olsaydı.

Cevap Yaz

delikadir39

7 Ekim 2011 20:54

Kendimiz birşey üretemiyoruz.Hep dışarıdan alıyoruz.

Cevap Yaz

freddie

3 Ekim 2011 02:15

evrim solmaz'ı (zeliş) hande ataizi; ceyda düvenci'yi (elif) berna laçin; songül öden'i (yasemin) ebru akel, yeşim salkım ya da başak köklükaya; özge özder'i (emel) özlem savaş ya da billur kalkavan; bennu yıldırımlar'ı da (Zerrin) arzum onan, aydan şener, ipek tenolcay, meltem cumbul ya da ayşegül aldinç oynamalıydı Bir kere orijinaldeki kadınları bir dişiliği var bunlardaki dişilik sıfır Ayrıca orijinaldeki kadınlar 40-50 yaş arasında Bunlar 30-40. Özellikle özge özder'in orijinali 48 yaşında bu kadın 33 :S ama özge'den genç görünüyor doğruya doğru. Yine de dizi güzel olmuş birebir uyarlanması daha iyi. İzlerken ister istemez bazı yerleri orijinaliyle karşılaştırınca kabak gibi komik duruyor ama sadece bazı yerleri karşılaştırmazsan güzel..

Cevap Yaz

bltszlk

23 Eylül 2011 02:49

   Songül Öden'in olduğu fragmanda Serhat Tutumluer vardı.Diziye şimdiden başarılar.

Cevap Yaz

Jadson

21 Eylül 2011 12:11

İncilay Şahin'in olmasına çok sevindim, dizi şimdi çok daha renkli :)))

Cevap Yaz

asinur

28 Ağustos 2011 01:23

Bakalım dizinin uyarlaması nasıl olacak?

Cevap Yaz
Yandex.Metrica