Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Öyle Bir Geçer Zaman ki 2. Sezon

Öyle Bir Geçer Zaman ki 2. Sezon

8,56

(6 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Duygusal Dram, Duygusal

Yapımcı

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Dekor Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Yazım Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

Ulaşım

DiğerKARLA

16 Nisan 2012 16:40

Dizi de yıllar geçti, Alice bir çok şeyler yaşadılar, Ali kaptan hapse girdi çıktı, Caroline çocuk doğurdu, Berrin doğurdu, çocuklar yürümeye konuşmaya hatta büyümeye başladılar, bizim Osman hala aynı. :) Bu çocuk film icabı cüce mi? Çocuk çabuk büyür gerçek hayatta. Eğer sen dizide yıl dönümleri geçişleri veriyorsan, o çocuğu büyüt lütfen. Yerine benzer bir çocuk alın. Yoksa da, film de yıl geçişlerini vermeyin bu kadar bariz. Hay Allah'ım biz seyirciyiz, yönetmenlere, senaristlere yol gösteriyoruz. Onlar bu işi niye yaparlar ki, neden dikkat etmezler? Biz seyirciyi çok mu salak görüyorlar, ayıp...

Cevap Yaz

portiangel

18 Ocak 2012 16:41

saçmalamaya ve büyüsünü kaybetmeye başladı bence . senarit ne yapıyorsun sen ... aylin ve murat a bu kadar eziyet ettikten sonra hediyeleri ayrılık olmamalıydı..

Cevap Yaz

Hüsna kadın

2 Ocak 2012 19:35

Çünkü Murat karakterini oynayan oyuncunun Sineamtürk'te kaydı yok. Kaydını yaptırsa, ya da sektörel üye birisi kaydını yaptırsaydı, Sinematürk bunu dikkate alırdı. Bence oyuncunun burayı önemsememesinden yada burayı bilmemesinden kaynaklı...

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

24 Aralık 2011 21:05

2. sezon da bu diziyi baya heyecanını yitirmiş olarak buldum. Birde usta oyuncu Meral ÇETİNKAYA'NIN ara sıra ege lehçesini kendi Ana dili ile de karıştırmakta. Bunu da bazen çokta belli etmekte hani.. Ayrıca:) "Pembe panter" hashas bi konuyu da parmak basmakta. Bende bilmiyorum sesim dizi yi çekenlere ne denli ulaşır? 'Siz eski döneme ait nostalji dizi çekiyorsanız bu nevi yeknesaklıkları mahal vermemelisiniz'.. Bence de bu dizinin bir eksisidir bu.

Cevap Yaz

Hüsna kadın

8 Aralık 2011 20:20

Erkan Petekkaya'nın babası kimdir bilinmiyor? İzlediğimde merak ederim nerede diye? Ama Petekkaya tip olarak Oyuncu Mahmut Hekimoğlu'na çok benziyor. Kendisini her izlediğimde Hekimoğlu'nun gençliğini izliyormuşum gibi geliyor. Mahmut Hekimoğlu bu diziye babası olarak girse,  hesaplaşmaları verilse, gibi gibi konular işlense, o zaman dizinin kalitesi daha da artar ve heyecan, reyting doruğa çıkar. Tahminlerimde hiç yanılmam :)

Cevap Yaz

silvester

14 Eylül 2011 12:28

Dikkat ettim de,bu dizide,Soner in kardeşi Murat ın adı filmin listesinde geçmiyor.II.dönemdede bayağı olaylar şeyler yaşanacak gibi görünüyor.Cemile için,inanılmaz bir hayat akışı gerçekleşti.Ali Kaptan,ettiklerinin vebalini ödüyor.Çok heyecanlı .İzlemeye devam......Silvester.

 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica