Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bilinmeze Doğru: Star Trek (Star Trek Into Darkness)

Bilinmeze Doğru: Star Trek

7,57

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 7 Haziran 2013 2 Saat 9 Dk Aksiyon Macera Bilim Kurgu Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
IMAX 2d 2d 2d 2d

Yönetmen: J.J. Abrams J.J. Abrams

Ülke: ABD

Gişe: 124.250

Oyuncular: Chris Pine, Karl Urban, Zoe Saldana, Zachary Quinto, Simon Pegg, Anton Yelchin, John Cho, Benedict Cumberbatch, Alice Eve, Bruce Greenwood Devamını Gör...

Konusu : Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, durdurulamaz bir terör gücünün dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silâhını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında bir oyuna sürüklenirken, Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakârlıklar yapması gerekecektir.Gs7

28 Eylül 2016 15:16

Sanki Star Trek filmi değil de uzayda geçen bir aksiyon filmi gibiydi. Cumberbatch olmasa hiç çekilmezdi. Artı bir de her haltı kaptan yapmak zorunda mı? Yeni filmlerle ilgili yegane sorun bu bence. Bir de Doktor fazla geri plandaydı ama Beyond'da düzeltmişler neyse ki.

Cevap Yaz

arifyilmaz

31 Mayıs 2014 03:46

Bu Tarz Filmlerde Hep Bir Eksik Oluyor. Görüntüyü İyi Yapalım Diyorlar Senaryo Olmuyor. Senaryosu İyi Olsun Diyorlar Oyuncular İyi Olmuyor. Oyuncular İyi Olsun Diyorlar Bu Seferde Filmin Diğer Yerleri Açık Kalıyor. Kısaca Bu Filmde de Beklentimi Karşılayacak Hiçbir Sahne Olay V.b Bişi Yoktu Malesef. Ama Yinede Fena Değil İzlenebilir.

Cevap Yaz

erakman

25 Mayıs 2013 14:06

Tamam böyle bir filmde aman aman mantık vede gerçekcilik beklenmez ama bu kadarda olmazki.Oyunculukların hepside çok kötü.2 saate yakın bir zaman geçti sinemanın ışıkları açıldığında ve bir an nefes aldığımı hatırladım.O derece bunalmışım sıkılmışım.Uzay mekiğinin parçalanma ve içindeki insanların savrulma sahnelerinde film saçmalıkda son noktaya çoktan ulaşmışdı.Vakit ve para kaybı!!!

Cevap Yaz
Yandex.Metrica