Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi

8,79

(8 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Aksiyon Polisiye Duygusal Aksiyon, Polisiye, Duygusal

Ülke: türkiye

Oyuncular: Levent İnal, Emre Ercil, Habip Hacımustafaoğlu, Osman Karakoç, Temmuz Karaca, Gözde Özlem Yıldız, Gözde Özlem Yıldız, Gözde Özlem Yıldız, Gözde Özlem Yıldız, Uğur Özbağı Devamını Gör...

Ödüller: En İyi Erkek Oyuncu (Dram)En iyi uyarlama senaryo

Konusu : Behzat Ç. Cinayet masasında bir polis. Akademiden 1985 yılında mezun olmuş arkadaşBehzat Ç. Cinayet masasında bir polis. Akademiden 1985 yılında mezun olmuş Sınıf arkadaşı mesleğinde en üst mevkiiye yükselirken o aldığı cezalardan dolayı hep aynı yerde kalmış. Çünkü Behzat Ç. yazılı adalete karşı çıkıyor. Kanun onun umurunda değil! Onun için varsa yoksa vicdan. Özel hayatında yaşadığı travmalar iş hayatını doğrudan etkiliyor.O yüzden belki de bu kadar tutarsız.Hayatta hiç kimseye özellikle kadınlara güvenmiyor.Tek güvendiği insan kızı Berna...ı mesleğinde en üst mevkiiye yükselirken o aldığı cezalardan dolayı hep aynı yerde kalmış. Çünkü Behzat Ç. yazılı adalete karşı çıkıyor. Kanun onun umurunda değil! Onun için varsa yoksa vicdan. Özel hayatında yaşadığı travmalar iş hayatını doğrudan etkiliyor.O yüzden belki de bu kadar tutarsız.Hayatta hiç kimseye özellikle kadınlara güvenmiyor.Tek güvendiği insan kızı Berna...ToqqLe

11 Mayıs 2020 12:07

İyi bir polisiye diziydi.

Cevap Yaz

zekeriyyaa

18 Eylül 2019 16:02

Behzat ç. dizisi 3 sezon güzeldi ayrıca 5 dakikalık cep telefonu için 25 bölüm behzat ç. cep dizi yayınlanmıştır 4.sezon ve iki filmi de vardır umarım 5.sezon eski tadı yakalar.

Cevap Yaz

dizifilmanalizz

23 Temmuz 2019 01:03

dizinin yeniden başlamasına çok sevindim çok iyi diziydi son sezonlarında düşüş vardı nejat işler dönmesi iyi olmuş

Cevap Yaz

MadamMude

19 Şubat 2017 18:00

Hayatımda izlediğim en doğal en kıvamında en tatlı samimi dizi

Cevap Yaz

jepgambardella

21 Eylül 2016 10:30

+ ağladım, çünkü seninle konuşamadım, ağladım çünkü sen beni görmüyosun ve ben seni seviyorum. - ama ben bunu bilmiyordum. + bilmiyorsun tabi nerden bileceksin sen ancak birisi öldüğünde duygusal yaklaşıyorsun. senin duygu radarına girmek için illa ölmek mi lazım behzat? - yok, yani yapamam ben. + haklısın cesaretin olmadan napacaksın ki? hayatımda tanıdığım en korkak adamsın. herkese meydan okuyorsun, ama kendi duygularından korkuyosun, geçmişe saplanıp kalmışsın. en büyük felaketler senin başına gelmiş de mi? en büyük acıları sen çekmişsin ben hiç bi bok bilmiyorum ki... acı nedir bilmem, yalnızlık nedir bilmem. dünyanın ekseni kaydı behzat, on iki santim yerinden oynadı, sen bana bir santim bile yaklaşmadın, saplantılısın. - bak ne güzel söyledin, saplantılıyım ben. benden bi bok olmaz. biz senle hep kavga ederiz, mutsuz oluruz biz senle. + mutsuz olalım ne var? biz de mutsuz oluruz. ben seninle mutsuzluğa da varım. Behzat Ç.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

1 Temmuz 2015 14:09

Çok güzel bir diziydi son sezonunda tadını kaçırsada ve filmleri dizinin ilk iki sezonu kadar iyi olmasada yinede çok başarılı bir diziydi bazı bölümleri sinema tadındaydı nejat işer,güven kıraç ve zafer algöz lü bölümleri böyleydi diziniin en iyi bölümleriydi sinema filmlerinden daha başarılıydı ayrıca erdal beşikçioğlunun popüler olmasını sağladı ayrıca emrah serbes gibi iyi bir yazarı bize kazandırdı son yılların en iyi türk polisiye dizisiydi.

Cevap Yaz

mstfkrsl

5 Mayıs 2013 00:00

3. sezon çok iyi geçti.. Keşke bitmeseydi.. süper bir dizi. !

Cevap Yaz

emnkayhan

8 Ağustos 2012 04:54

yeni sezonu iple çekiyorum...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica