Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Maskeli Süvari (The Lone Ranger)

Maskeli Süvari

7,72

(7 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 5 Temmuz 2013 2 Saat 29 Dk Aksiyon Macera Aksiyon, Macera

Yönetmen: Gore Verbinski Gore Verbinski

Ülke: ABD

Gişe: 307.069

Oyuncular: Johnny Depp, Armie Hammer, Ruth Wilson, Timothy Hutton, James P. Bennett, Helena Bonham Carter, Tom Wilkinson, Barry Pepper, James Badge Dale, James Frain Devamını Gör...

Konusu : Yapımcı Jerry Bruckheimer ve yönetmen Gore Verbinski (“Karayip Korsanları” serisinin kamera arkasındaki ekip) bir Disney/Jerry Bruckheimer filmi olan “The Lone Ranger / Maskeli Süvari” ile aksiyon ve mizah dolu, nefes kesen bir macera ile geliyor. Filmde, Amerikan yerlisi, savaşçı Tonto’nun (Johnny Depp) yardımıyla hukuk adamı John Reid’in (Armie Hammer) bir adalet efsanesine dönüşmesinin hikayesi anlatıyor. Film, seyirciyi, birbirine hiç benzemeyen bu iki kahramanın açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak için işbirliği yapmayı öğrenirken ortaya çıkan komik sürtüşmeleriyle dolu epik bir yolculuğa çıkarıyor. Amerikan yerlisi, savaşçı Tonto (Johnny Depp) ve hukuk adamı John Reid (Armie Hammer) , kaderin bir araya getirdiği, ve açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak zorunda olan zıt karakterler.baran34

7 Mayıs 2014 18:43

Maskeli Süvari filmi çocukluğumuzun vazgeçilmez çizgi roman kahramanlarındandı. Lakin film aşamasında prodüksiyon ekibinin yaşadığı maddi ve manevi zorluklar neredeyse filmin iptaline dahi neden olacaktı. 275 milyon dolar bütçeden 60 milyon dolar kısıntıya giderek filme OK veren Disney bu seferde çekim sırasında havuz temizleyen set ekibinden birinin kalp krizi geçirerek ölmesine tanık oldu. Aksilikler her ne kadar haketmesede filmin gişesinede yansıdı. Film beklentilerin çok büyük olmasından mütevellit ufak bir hayal kırıklığı yaratmış olsada ben çok beğendim. Karayip Korsanları ekibinin geneline hakim olduğu film hiç bir masraftan kaçmamış. Gore Verbinski burada da Johnny Deep ile uyum içinde çalışmış. Bu arada Tonto'nun havada merdivenden trene adım attığı sahne Karayip Korsanları filmindeki sahnelere gönderme olmuş. Eski İngiltere başbakanlarından H.H.Asquith'in torununun kızı H.B.Carter'da filmde kısacıkta olsa rol almış. Bu rolle ekürisi olduğu J.Depp ile dördüncü kez bir filmde oynamış oluyor.

Cevap Yaz

fahri.07

28 Ocak 2014 13:15

film çok güzel eğlendirici,heyecanlı ve akıcı yalnız süresi gereğinden fazla uzatılmış.bazı sahnelerde boş konuşmalar mevcut.benim fikrimce bu filmin süresi en fazla 100 dakika olmalıydı.zira filmi izlerken biraz sıkıldım:)

Cevap Yaz

kaledddd

14 Kasım 2013 17:32

beklentimin uzaklıgında kaldı fragmanları filmden daha güzeldl

Cevap Yaz

beyazambak

20 Temmuz 2013 04:19

Filmi izledim, eğlenceli bir film, filme gittiğime değdi. Kovboy filmlerini sevenlere hitap ediyor. Konusunu da beğendim. esprileri hoştu. Eğlencenin altındaki gerçeklikte ilgi çekiciydi.

Cevap Yaz

Yuxel1907

14 Temmuz 2013 19:32

Şatafatlı, ince düşünülmüş ve esprili bir senaryosu var. Ancak bana biraz çocuksu geldi; yaz günlerinde fazlaca alternatifi olmayan sinemaseverler seyredebilir..

Cevap Yaz

Alevrin

27 Haziran 2013 12:13

Mükemmel olacakkkkk :) Gerçkten büyük merakla bekliyorum :)

Cevap Yaz

serblood2012

21 Haziran 2013 07:42

bakalım güzel bişeye benziyo.. adamım johnny deep var..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica